27 OCAK 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

27 OCAK 2019 PAZAR günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30‘da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

27 Ocak 2019 Pazar (27.01.2019) ADANA 12. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16/Dişi yarışıyla birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 9 safkanın katılacağı mücadelede; 3 – ARROW ve son koşusunu ölçü almadığımız 1 – NOBEL PRINCESS start arasından etkilendiği için başarılı bir performans sergileyemedi ama bu defa adından bahsettirebilir. Sürpriz için 6 – MY TITANIUM ve 4 – RUMET‘i değerlendirebilirsiniz.

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların start alacağı MAIDEN/DHÖW koşu ile ADANA’da BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz yarışta; 2 – ATLIKAN , 3 – BİTURBO , 6 – DİREKTÖR ve 12 – DENEF burada birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda çıkardığımız isimlerdir. 

 3. KOŞU TEMA VAKFI KOŞUSU KISA VADE-6 yarış ile DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk startı verilecektir. 3 Yaşlı 6 İngiliz atının katılacağı 1300 metrelik kum pist çekişmesinde; 1 – HAWKING ve 4 – NALIN İSYANI arasında geçebileceğini düşündüğümüz yarışın sürprizini 6 – ZANAPALI yapabilir, geniş oyunlarda ihmal etmeyelim.

 4. KOŞU 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15/DHÖ mücadelesi ise ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak zorlu sınavda; Ağır kilo dezavantajı bulunsa da uygun grupta 2 – BİLGİNKADİR fotoyu önde geçmeye en yakın safkandır… Hafif kilo avantajı ve binicileri yönünden 6 – BABADAĞINOĞLU ve 7 – OĞLUMEJDER geniş oyunlarda rakip olarak değerlendirilebilir.

 5. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağında ki KISA VADE-6/DHÖ koşuya; 4 ve Yukarı 7 Arap atı katılacaktır. 2000 metrelik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; Uygun grupta 4 – KAÇAR FEVZİ günün bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz isimdir.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte günün son startı verilecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşu ile YEŞİLOBA Hipodromu’nda programının son ayağı ekranlara gelecektir. 4 – SEHERİNSESİ sevdiği pist ve mesafede bu defa kazanmaya en yakın safkan olarak çalışmalarımızda öne çıkmaktadır. Rakipleri; 2 – ALBUENA (1 ile eküri) , 3 – MİSSTURBO ve 5 – ZORMÜZEYYEN‘i geniş oyunlara ekleyebilirsiniz.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

27 OCAK 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 3 – 1 // 6 – 4
  2. AYAK: 2 – 3 – 6 – 12
  3. AYAK: 1 – 4 // 6
  4. AYAK: 2 – BİLGİNKADİR // 6 – 7
  5. AYAK: 4 – KAÇAR FEVZİ (BANKO)
  6. AYAK: 4 – SEHERİNSESİ // 2 – 3 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.