Evet Yine CANER YILDIZ… Yine Altilim.Net

HEM 7’Lİ GANYAN HEM 6’LI GANYAN DOĞRU BİR ŞEKİLDE TAHMİN ETTİK ve SİZLERE KAZANDIRDIK… Kıskananlar, ekran karşısında ÇATIR ÇATIR ÇATLIYORLAR… Neymiş, bizler altılı tutturamıyormuşuz HALT ETMİŞLER, onlar ancak ÇAMUR AT İZİ KALSIN derdindeler… Biz ufak kuponlar ile her daim kazanırız, siz gidin paralı sitelerle vakit öldürün, ceplere zarar verin… Bizim kadar geniş bir aileye sahip olamadığınız için sürekli böyle gelip, gidip ancak SOHBET bölümünden kendinizi tatmin edici küfürler yazıp kaçarsınız… Ama hepinizi tek tek not alıyorum, tek tek gerekli yerlere bildiriyorum. Kökünüz kuruyana kadar VAZGEÇMEYECEĞİM EMİN OLUN.

Günlerden Perşembe… 27 Nisan 2017… İZMİR AT YARIŞI Tahminimizi hatırlayalım hemen;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMU’nda günün ilk startı YEDİLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – RECO kazanmasını beklediğim isim olup, en ufak hatasını affetmeyecek 2 – FERHATHAN ciddi rakibi olacaktır.

27 NİSAN 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU: 

1. AYAK:  1 – 4 – 8 – 2 // 3

2. AYAK:  4 – 3 // 8 – 2 – 7

3. AYAK:  2 – NORTH VALLEY (BANKO)

4. AYAK:  3 – KARAMÜRSEL (BANKO)

5. AYAK:  2 – 1 // 4

6. AYAK:  1 – 3

27 NİSAN 2017 – İZMİR ALTILISI

BİZ DAHA NE YAPALIM..

7’Lİ GANYAN : 2.228,37 TL

6’LI GANYAN: 311,58 TL

BİZ ÜCRETSİZ TAHMİNLER İLE SİZLERE YARDIMCI OLUYORUZ, KIYMET BİLENE KAPIMIZ AÇIK… HAVLAYANLARA KAPALI 🙂

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.