27 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

27 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 27 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Çarşamba günü gece yarışlarına İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu ev sahipliği yapıyor. Program biraz zayıf gibi görünse de yine de ufak tefek süprizlerle güzel harçlıklar verebilecek tipte yarış programı. İstanbul 27 Nisan Çarşamba günü at yarışı tahminlerimize geçelim. VELİEFENDİ’de herkesin şansı yanında olur ve nasipse güzel paralar yakalarsınız. Sizler de tahminlerinizi veya şablonlarınızı konu altından yorum atarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu site bütün yarışseverlere yardımcı olmak üzere açılmıştır. 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – BİNDOKUZYÜZYEDİ bu koşuda tuttuğum ilk isimdir. Küçük kuponlarda banko olarak yazılabilir. Rakipleri ise; 3 – KISS YOUR HANDS ve 4 – GOLDEN PROTECTOR yazılabilecek diğer şanslı isimlerdir. Süprizi ise 5 – SHANDA dişi olmasına rağmen son koşusunda güzel bir ikincilik elde ederek yarışı tamamladığından burada yine rakiplerine zor anlar yaşatabiliceğini düşünüyorum.

2. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesinde kuşkusuz herkesin bildiği gibi 3 – HÜRDAĞ ağır gruplarla koşup buraya gelen bir safkandır. Zaten içlerinde bu pist ve mesafede en iyi derece HÜRDAĞ’a aittir. 4 – ASLANPARÇASI ciddi rakibi olabileceğini düşündüğüm isimdir. Süprizi ise 11 – KIZILTUĞLUM kuponlara yazılması gerekir. 

3. KOŞU: 3 – KAFADAR anlaştığı jokeyiyle iki birinciliğinin ardından seriyi bozmayacağını düşünüyor ve İSTANBUL’da günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

4. KOŞU: Bir banko isimde bu ayakta gözüme çarptı. Bir üçtür tutturduk burada da 3 – BESSEY çalışmalarım doğrultusunda yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak gözüküyor. Birazda rakip önermek yerine sizlerin at ekleyebilmeleri için ufak şablon olarak sunmaya çalışıyorum.

5. KOŞU: Son galoplarında gelişme gösteren 1 – ASLANAĞZI ve koşunun hem handikap hemde Türkiye puanlamasına göre favori olan isim 4 – UNCLE MEVLÜT kuponlarda bulunması gereken isimlerdir. Süpriz yapmaya müsait isimler ise; İlk defa sentetik piste çıkacak olan 2 – GALLOP TO WEST ve uzun aradan sonra start alacak olan 6 – MAKARON değerlendirmeye alınabilir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi maşallah ekürisi bol bir koşu olacağa benziyor. MAIDEN için söyleyebileceğimiz fazla birşey yok. Bu yüzden hemen ilk dört safkanı yazmanızı öneririm. Bunlar; 1 – AÇIK DENİZ , 7 – KRALINADAMI (2 ile eküri) , 10 – YARALI KURT ve 11 – KOLAÇAN yazılarak geçilebilir. Süprize yer vermek isteyenler ise; 8 – SALTUKCAN (6 ile eküri) ve 5 – KENDALAĞA‘yı değerlendirebilirler.

 

27 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – BİNDOKUZYÜZYEDİ // 3 – 4 // 5

2. AYAK: 3 – HÜRDAĞ // 4 // 11

3. AYAK: 3 – KAFADAR (BANKO)

4. AYAK: 3 – BESSEY (BANKO)

5. AYAK: 1 – 4 // 2 – 6

6. AYAK: 1 – 7 – 10 – 11 // 8 – 5

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "27 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
Legentmad

iZŞAN son cim yarisinda ağalar arkadaki pehlivani unuttunuz hayde be bre deyip geliyordu ama demek ki çim güreşçisi degil minder (sentetik) güreşçisi olduğunu gösterdi hayde be bre deyip BANKODUR.

mert41

Herkese Merhaba;(Zaman olmadığı için isimleri yazamadım)
1 ayak: 6,5,3//1,4,2
2.ayak: 10,8,11,3,4,6,9
3.ayak: İZŞAN(6) Bankomdur.Süpriz arayanlar için 7,3,4
4.ayak: Öncelikle BESSEY(3),2,4,5
5.ayak: Öncelikle UNCLE MEVLÜT(4) sonrasında 5,2,1
6.ayak: 1 ve 7 dışına çıkmaz.
HERKESE BOL KAZANÇLAR.