27 MAYIS 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

Güzel bir PAZAR günü olması dileğiyle… 27 Mayıs 2018 İstanbul VELİEFENDİ Hipodromu’nda gerçekleştirilecek 8 koşulu at yarışı programında; 3. Koşu ile saat 15:30’da ALTILI GANYAN oyununun başlayacağını belirteyim.

27 MAYIS 2018 PAZAR ilk yarış yeri olan İSTANBUL 21. Yarış gününde 8 koşu ile ekranlara gelecek olan programda; Üç önemli mücadele bulunmaktadır… Bunlar; 5. Koşu’da; “PLEVNE KOŞUSU” AÇIK GR-2, 6. Koşu’da; “ZEKİ SERTOL KOŞUSU” KISA VADE-21 ve 7. Koşu’da; “MÜNİR KÖSEOĞLU KOŞUSU” KISA VADE-7 yarıştır. 27 MAYIS 2018 (27.05.2018) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16/DHÖW koşusu ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – ÖZDAMAR ve 7 – ŞEHLEVENT ikilisi uzun mesafelerde başarılı yarışlar çıkaran safkanlar oldukları için ön tarafta yer vermek istedim… Küçük kurgularda bu isimler ayrımsız bir şekilde değerlendirilmelidir… Geniş kupon yaparak rakip yazacaklar ise; İyi gruplarla koşan 1 – HÜNKAROĞLU başta olmak üzere, 2 – OĞLUM EMİR ve 5 – SİGNORA‘yı gözardı etmesinler derim.

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI 3 Yaşlı 10 Arap atının 1200 metrelik kısa mesafeli çim pist üzerindeki ŞARTLI-1/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Hiç koşmamış safkanlardan seçim yapmak gerçekten zor… Burada hiç riske girmek istemiyorum ve başka da ŞARTLI-1 mücadele olmadığı için HEPSİ diyerek rahat bir koşu izlenilmesi taraftarıyım.

 5. KOŞU GÜNÜN GANYANI “PLEVNE KOŞUSU” AÇIK GR-2/DHT mücadelesinde; 4 ve Yukarı 10 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak koşuda; Tam mesafesinde start alan, grubun formda ismi 3 – ŞAHİNTER‘i banko olarak öneriyorum.

 6. KOŞU “ZEKİ SERTOL KOŞUSU” KISA VADE-21 yarışıyla ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 1100 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; Ağır kilo olmasına rağmen burada ki rakiplerini geçmeye yetecek gücü olan 1 – ULUDAZ küçük kurgularda tek bırakılabilir… Rakip yazacaklar; 2 – KRIS ANGEL ve yine kısa mesafede etkili performans sergileyen 6 – ROTABELLİ handikap olarak düşük gözükse de son yarışına göre kuponlara yazılmalıdır diye düşünüyorum.

 7. KOŞU : “MÜNİR KÖSEOĞLU KOŞUSU” KISA VADE-7 yarışta; 3 Yaşlı 10 İngiliz atı start alacaktır. 2000 metrelik kum pistte izleyeceğimiz mücadele ile tabela ayağı başlayacaktır. 3 – ÇIKSALIN ve 4 – VICTORY PROMISE ikilisinden birincilik bekliyorum… Bu mesafede, orjinden ve çalışmalardan çıkardığım safkanları kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz.

 8. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu; 1600 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecektir… İstanbul’da programın son ayağını oluşturan bu mücadelede; 2 – KING OF ROCK ve 8 – PAYİTAHT kalite olarak öne gelseler de 4 gün arayla yarışa gidiyorlar, problem yaratabilir… 7 – YENİLMEZ ve 1 – PADRINO geniş kuponlarda sağlama almak adına eklenebilir.

27 MAYIS 2018 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 3 – 7 // 1 – 2 – 5
  2. AYAK: HEPSİ (10 at)
  3. AYAK: 3 – ŞAHİNTER (BANKO)
  4. AYAK: 1 – ULUDAZ // 2 – 6
  5. AYAK: 3 – 4
  6. AYAK: 2 – 8 // 7 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.