27 Mayıs 2017 Ankara Altılısı’nı doğru tahmin ederek sizlere kazandırmayı başardık… Aynı zamanda tabiki YEDİLİ GANYAN tahminimiz de tutmuş oldu. Evet 2 BANKO sunmuştuk… Bunlardan bir tanesi “KARAÜZÜM” ve diğeri “MASALCI” idi… Gündüz saatlerinde MASALCI’yı banko olarak önermeyi tecihledik, normalde bir gün öncesinden sizlere tahminleri yazıp sunuyoruz. Ama duyduk ki ANKARA’da yarışlar KUMA alınmış, hemen düzenleme yapıp son ayak BANKO’muzu değiştirip, sizlere tabelada ki MASALCI’nın rahat kazanacağını düşündüğümüz için sunduk… 255 TL gibi bir ikramiye, harçlık olarak aldık… Unutmayın YEDİLİ GANYAN tahminimiz de başarılı idi. 3.613 TL gibi bir rakam verdi… Kaç zamandır ANKARA’yı kovaladık, kovaladık… Hep beşte mi kalınır dedik ve bugün şeytanın bacağını kırdık… Evet ufak kuponlar ile sizlere birşeyler sunabilmeyi hedefliyoruz… Dileriz ki sizlerde katılım göstererek, sitemizden o güne bizim girdiğimiz ALTILI TAHMİNİ’nin altından yorum olarak gönderin ki katılım çoğalsın. Herkes faydalansın. Burası bir paylaşım sitesi, asla kimse kimseden at saklamamalı. O zihniyette olanları zaten bizler engelliyoruz.

27 MAYIS 2017 – ANKARA ALTILISI

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.