27 MART 2019 – BURSA ALTILISI

27 MART 2019 ÇARŞAMBA gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 25. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 27 MART 2019 (27.03.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin 1900 metrelik kum pistte ki MAIDEN mücadelesi ile BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – ACHIMENES vermiş olduğu aradan etkilenmez ise MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz ilk safkandır. Eksik koşması halinde ise; 8 – MERTALİBABA , 5 – DOKTOR CİVANIM , 2 – BAFRALI ve pisti yadırgamaz ise 3 – BAŞOK hata affetmeyeceğini düşündüğümüz diğer şanslılar olup, geniş oyunlarda değerlendirilmesi gerektiğini belirtelim. 

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16(Dişi yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – ROWDY koruduğu formuyla bu kez fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isimdir… Eksik koşması halinde geniş oyunlara rakip arayanlar, tüm safkanların gelirinin yüksek olduğunu düşündüğümüzden HEPSİ demelerini öneririz.

3. KOŞU: 3 Yaşlı 4 İngiliz safkanın start alacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16 koşu ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Bu mesafede 1.28.33’lük derecesini Akın SÖZEN’le yapan 1 – BRAVE COLLEEN normal koşullarda tek olabilirdi ama şuan ki binicisi ile aynı dereceyi yakalayabilir mi bilmiyorum açıkcası güvenemiyoruz artık… O kadar soğuduk ki binicilerden, yarış içerisinde birbirlerine yaptıkları kıyakları gördükçe midemiz bulanıyor. Lanetler havada uçuşuyor ama onların umurlarında değil. Bizim de artık umurumuzda değil rahat rahat açık açık yazıyoruz GÜVENMİYORUZ HİÇBİRİNİZE, EN KALİTELİNİZDEN EN ZAYIFINIZA kadar… Bu yüzden 2 – ÖMER IN MY MIND yanına sigorta diye ekleyip, rahat bir koşu seyretmek isteriz.

4. KOŞU: TULYAR KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖW mücadelesinde; 4 ve Yukarı 4 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 4 – TOROSDAĞI ve 3 – BATMANASLANI yine bu ayağın kapalısı olarak düşündüğümüz için sizlere ayrımsız bir şekilde sunuyoruz… Hatta bazen kurgu yapıyorlar hemen hatırlatayım onu…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1800 metrelik kum pistte yapılacak KISA VADE-7 mücadelesi ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 6 safkanın katılacağı zorlu sınavda; 2 – YILDIZHAN STAR sevdiği pistte günün bankosu olarak seçtiğimiz safkandır. 

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son ayağını oluşturan HANDİKAP-15/DHÖW yarış ise, 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 4 Yaşlı Arapların start alacağı bu mücadelede; 4 – ACIDİLLİ FATİH günün bir diğer bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz isimdir. 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız.

27 MART 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – ACHIMENES // 8 – 5 – 2 – 3

2. AYAK: 3 – ROWDY // HEPSİ

3. AYAK: 1 – 2

4. AYAK: 4 – 3

5. AYAK: 2 – YILDIZHAN STAR (BANKO)

6. AYAK: 4 – ACIDİLLİ FATİH (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.