27 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 27 MART 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Bu aralar yine değişik değişik atların geldiği döneme girdik sanırım. Ne hikmetse ağır favoriler hep ikinci oluyor ya da start sorunu yaşıyor. Bu klasikleşti artık. Tahminlerimiz de yer vermediğimiz atların gelmesi, tamamen şans olarak nitelendirildiği gibi sanırım biraz da jokey etkenlerinden ötürü olsa gerek. Bizler elimizden geldiğince sizlere gelebilecek atları veriyoruz ama görüyoruz ki yarışsever bizim kurgulara ekleme yapsa bile bazen olmadık yerlerde olmadık safkanların geldiğini gözlemliyoruz. Hele bazılarını yürek yemiş sanırsın ki çıktığı gibi bitiriyorlar. Yani insanın aklına şu sorular geliyor madem bu at bu kadar iyiydi neden daha önceki koşularında başarılı yarışlar sergileyemedi. Neden puanlamalar buna göre yapılmadı. Neyse biz yine At yarışı oyunu bir şans oyunudur diyerek tahminlerimizi sunmaya geçelim. Fazla söze ne gerek…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Bu koşuda ayrımsız olarak yazılması gereken iki safkan bulunmaktadır. Bir önceki 1400 mt.’lik koşudan birincilikle ayrılan 1 – GÖKALTAY ve hemen arkasından ikinci olan 3 – ZAFERİMOL bakalım bu sefer GÖKALTAY’a üstünlük sağlayabilecek mi izleyip göreceğiz.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler Handikap-15 mücadelesi biraz bana karışık göründü. Beşli ganyanın ilk ayağı, Altılı gayanın ikinci ayağını oluşturan bu koşuda; 8 – AL MAHA ve 6 – I NEED A HERO öncelikli olarak kuponlara yazılmalıdır. Daha sonra; 11 – ZORDERİN , 4 – HÜSEYİNBABA ve 5 – PEMBE BULUT diğer şanslı isimler olarak gözüküyor.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-4 mücadelesinde 3 – KING DOTHARK kazanmaya en yakın safkandır. Rakibi ise 4 – GEÇİT YOK olabilir.

4. KOŞU: Yakaladığı formu son yarışlarına başarılı bir şekilde yansıtan ve bırakmaya da niyetli olmadığını gösteren 1 – BABADÖKER günün ilk bankosu olarak önerimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler Handikap-15 mücadelesi ile altılı ganyan oyunun tabela ayağına önerebileceğim isimler şunlardır; 1 – TRAFALGAR , 2 – PINK DIAMOND , 3 – SONG BLUE ve 4 – NAME HER NAME arasında bir yarış geçeceğini düşünüyorum.

6. KOŞU: “KIZLARAĞASI KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı Araplar KV-7 mücadelesi saat 18:00’da ekranlara gelecektir. Bu koşuda favori olan safkan 4 – RAZYANA çok büyük bir aksilik olmadığı müddetçe kazanması gerekir. Lakin yarışa tempo verecek isim 1 – GÜNEBAKIŞ bu mesafelerde başarılı yarışlara imza attığı için yazmadan geçemeyeceğim. Malum 1900 mt. mesafeli koşularda aldığı gibi yarışı bitiren bir isim olan GÜNEBAKIŞ bu grupta belki rakipleri ağır gelebilir ama yine de temkinli davranılması gerekir.

 

27 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 3
  2. AYAK: 8 – 6 // 11 – 4 – 5
  3. AYAK: 3 – KING DOTHARK // 4
  4. AYAK: 1 – BABADÖKER (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
  6. AYAK: 4 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.