27 MART 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 27 Mart 2016  Pazar günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – GÖKÇEER , 5 – ÇAKIRALP ve 12 – AĞASOYLU bu koşunun önde gelen isimleri daha fazla at yazmak isteyenlere Ş.Urfa fatihi 4 – OZİBEY ve 2 – KATI SEMİH’i önerebilirim.

2. KOŞU: 11 – SEVİMKIZ etkili jokeyi ile ilk atım 12 – TUMBUL TUMBUL ile birlikte yazılması gerekir Yalaz yavrusu 13 – YAMAÇBAYIR tabela şansı olan diğer bir isim koşunun çok sürpriz ismi ise 5 – GÜLBEKMEZ olur.

3. KOŞU: İlk 4 atın dışına çıkmaz bir koşu koşunun favorisi 4 – LADY ALEN ve 2 – AURA QUEEN ilk şanslı isimler H.Karataşın tercih ettiği 7 – DREAMS TO REALITY ve 3 – LADİN tatlı sürpriz olur.

4. KOŞU: Önceki yıllarda iki defa S.Kayanın idaresindeki atlar bu koşuyu kazanmış ve o atlar favori değilmiş bu koşuda S.Kaya at binmiyor H.Karataş ise hep favori atlara binip kaybetmiş bu koşuyu şimdi kendisine bir şans doğdu fakat buna rağmen benim ilk atım 4 – PRINCE OF KRAKOW sonraki şansı ise H.Karataşlı 2 – HOT CHOCOLATE’ye (ek.5-TREASURE HUNT) veriyorum bomba atım ise 3 – KİNG DROK ilginç bir yarış diğer ekürileride yazdınızmı 7 – GOOD CURRY (ek.1-DASKYLEION) bu koşu kapanıyor maalesef bu koşuda banko bir at bulamadım atların tamamı birbirini geçebilecek kalitede.

5. KOŞU: Banko bir at bulmakta zorlandığım bu günki adana programında riskli olsada 5 – DAMLATAŞ’ı önerebilirim son koşusunda sonlardan gelip az daha yarışı bile kazanabilirdi aynı yarış stiline sahip 9 – TATLIKOTAN ve 1 – İMPARATOR’un önlerde yapacağı mücadeleye çok geride beklemeyip bir son verebilir aksi halde bu iki attan biri ganyan olur.

6. KOŞU: Bu sezonun başında aynı mesafede ve handikap 15 koşuyu kazanan iki at 6 – FORTE ve 2 – LASER BOY ayrım yapılmadan yazılmalıdır. benim size önereceğim diğer atlar 7 – OTTOMAN SLAP ve 11 – OLİMPİC HERO ise sürprizde değerlendirilebilir. 

 

27 MART 2016 – ADANA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 8 – 5 -12 // 4 – 2

2.AYAK: 11 – 12 // 13 – 5 

3.AYAK: 4 – 2 // 7 – 3 

4.AYAK: 4 – (2/5) // 3 – (7/1)

5.AYAK: 5 – DAMLATAŞ /// 9 – 1

6.AYAK: 6 – 2 // 7 – 11

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.