27 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

PAZAR gününün ikinci at yarışı programı olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşu bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

27 KASIM 2016 PAZAR günü Adana'da 8 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı ise 5. Koşu'da; "UMUTBEY KOŞUSU" olacaktır. 27 KASIM 2016 (27.11.2016) Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: ADANA'da 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile başlayacak olan 1. ÜÇLÜ GANYAN'ın ilk ayağında 11 safkan birincilik için piste çıkacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 2 – BEYZAM (9 ile eküri) ve 3 – CAIRO ikilisinin yeterli olacağını düşünüyorum.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 yarışı ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak mücadelede; 2 – ADALI HALİL ve 5 – SİNGAPORE PRENSİ ikilisi öne çıkan safkanlardır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ALTILI GANYAN heyecanın başlayacağı bu ayakta ise; Günün bir diğer MAIDEN koşusu için start verilecektir. 5 – DESPEDIDA ve 1 – AKANDASU öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Daha sonra rakip ararsanız; 11 – WIN RIVER GIRL , 10 – THINKING OF YOU ve 2 – ASTRONOMİK değerlendirebilirsiniz.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 koşusu 1500 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 2 – COCHABAMBA , 4 – SAKE BOMB , 6 – HANOĞLU ve 3 – MASCHERANO zorlu mücadeleden birincilikle ayrılabilecek safkanlar olarak görüyorum. 10 – SOYDAN ise bu defa sürprizci namıyla bilinen M. BAYIR ile start alıyor aman dikkat derim.

5. KOŞU: UMUTBEY KOŞUSU günün önemli yarışı olup, DÖRTLÜ GANYAN'ın ilk ayağında ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı Arap safkanların katılacağı KV-9 mücadelede 1500 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 1 – KADHAN ve 8 – PARPALİ ikilisini bir türlü ayırıp tek atamadım. Bu ikilinin müthiş çekişmesi birinciyi belirleyecektir diye düşünüyorum. Sürpriz olur mu derseniz ben artık nerede sürpriz olacağını kestiremediğim için geniş kupon yapanların; 6 – LORD ve 12 – DİŞİ KURT takibe almalarını öneririm.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 koşusu 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Safkanlara bakıldığında her biri, diğerine üstünlük sağlayabilecek güce sahip olduklarını görebiliyoruz. Buradan tatlı ganyanlar çıkmasını beklediğim için riske girmeden HEPSİ diyerek geçmek daha mantıklı olacaktır. Yoksa kimi dışarıda bıraksak geliri olabileceğini unutmamamız gerekiyor. Önceki ayaklarda az at ile geçebilirseniz burayaı imkan el verdiği müddetçe çok at ile geçmenizi öneririm. Genelde sürprize gebe olan bu yarış türü için gerçekten seçim yapmak zor. Ama ilk ayaklarda az at ile geçilirse burası rahat bir şekilde kapatılabilir.

7. KOŞU: ADANA'da tabela ayağına geldiğimizde yine bir MAIDEN yarış ile karşı karşıyayız. İlk üç yarışını çimde koşup tabeladan düşmeyen 5 – MISS WINER son koşusunu kumda gerçekleştirip, güzel bir performans sergilemişti. Boy farkı ile ikinci kalan MISS WINER bu defa günün ilk banko safkanı olarak kuponlarda tercih edilmeye müsaittir.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi ile ADANA'da ALTILI GANYAN'ın son ayağı ekranlara gelecektir. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; Ağır kilolarına rağmen bu mesafelerde başarılı birinciliklere imza atmış olan 2 – TORO TORO son yarışınıda Halis KARATAŞ ile kazanmıştı. Yine ağır kiloydu ama 3 Boy fark atarak potoya rahat bir şekilde uzanmıştı. Peki şimdiki Yamak binicisi (gelecekte çok adını duyacağımız bir jokey olacağından şüphem yok) daha önce bu safkana 2 defa binip, 2'sinde de birinci getirmeyi başarmış birisidir. Yani TORO TORO'yu 2'de 2 yaptıran kişidir. Halis neden bu defa bu atı istemedi? Niye gidip BOTANVADİSİ'ne bindi onu da anlamış değilim. Lakin ben burada günün bir diğer banko safkanı olarak 2 – TORO TORO'yu gönül rahatlığı ile kuponuma yazmayı düşünüyorum. Eğer YAMAK arkadaşımız 2 defa 61 – 60 kg. ile getirdiği atı 58.5 kilo ile UZAK FARK atarak getirmesi beklenirken getiremez ise o zaman açıklamayı yapmak üzere mikrofonu kendisine uzatmak isteriz… Haydi Rastgele YARIŞSEVERLER.

27 KASIM 2016 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 1 // 11 – 10 – 2
  2. AYAK: 2 – 4 – 6 – 3 // 10
  3. AYAK: 1 – 8 // 6 – 12
  4. AYAK: HEPSİ
  5. AYAK: 5 – MISS WINER (BANKO)
  6. AYAK: 2 – TORO TORO (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.