27 KASIM 2015 – İZMİR ALTILISI

27 KASIM 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 27 Kasım 2015 AT YARIŞI Programında 8 koşu bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

İZMİR’de en çok yarış alan jokeyleri hatırlatalım…

NEVZAT AVCI, AKIN SÖZEN, İSMAİL GÜNGÖR , KADİR TOKAÇOĞLU, SİNAN ÖZEN

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Bu pist ve mesafede 1.31.49 yapan 3 – BEST GUNNER yedili ayağının bankosu olabilecek bir attır. Geçen ki koşusunda ALAS ALAS’ın arkasından ikincilik yapmıştı ve arkasındaki ata 4.5 boy fark atmıştı.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Altılının ilk ayağında koşuları ile öne çıkan isimler şunlardır; 4 – FESTİVALE , 6 – DEMİRAĞA , 2 – MY GOLD , 1 – MY SPACE ve 3 – TAHİRİ

4. KOŞU: 3 – ELVANBEY günün bankosu olarak yazılabilir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 bu ayakta büyük çoğunluk 6 – MAESTRO’yu tek oynayacak ve AGF’de yüzde 50’nin de üzerinde 1. at çıkacaktır. Ama koşu türü “SÜPRİZ KOKUYOR…” Bu tarz arapların şartlı-4’leri bombalarla sonuçlanmaya açıktır. Bu koşuda; 6 – MAESTRO , 7 – SİNGAPORE PRENSİ , 10 – ERKEHAN öncelikli olarak şans verdiğim isimler. Daha sonra göze ışıl ışık çarpan dişi bir atımız var, 11 erkek atın içinde bir tane çiçek girmiş 🙂 2 – RİO KARNAVALI… Bakarsınız öne düşer, kaçarak bitirmeye çalışır. 1 – ZAFERİMOL ve 4 – ATEŞYAĞMURU yazıp bu ayağı geçiyorum… Baştan dediğim gibi favoriye güvenen var ise, MAESTRO’yu küçük kuponuna tek atsın. Ama ben her koşulu düşünüp, daha önceki yarış türlerini de inceleyerek buraya yorum yazıyorum.

6. KOŞU: Burada 3 – TAYFUNER ne kadar kaliteli de olsa diğer atların da şansları çok yüksek geliyor bana. Burayı tehlikeye atmamak için HEPSİ diyorum. Küçük kuponlar şunları yazabilirler; 3 – 2 – 7 – 6 ile geçebilirler.

7. KOŞU: 3 – SAYDA bir diğer banko olarak önereceğim isimdir.

8. KOŞU: Çalışmalarımdaki sıralama budur; 3 – BARBUN ONUR , 5 – ESRAR DEDE , 11 – YEDİİKLİM , 6 – GÖNÜL FIRTINASI. Küçük kupon yapan arkadaşlar YEDİİKLİM tek olarak deneyebilirler.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!