27 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 27 Kasım 2015 “miting günüdür…” Yani sezonu kapatıyor. ALTILI Bilen çıkmadığı müddetçe en çok bilenler kazançlı sayılacaktır. İSTANBUL AT YARIŞI Programında 8 koşu bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 14:30, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:00 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

Bir dip not düşmek istiyorum, İSTANBUL’da en çok yarış alan jokeyleri sırasıyla hatırlatayım sizlere;

Halis KARATAŞ, Gökhan KOCAKAYA, Selim KAYA, Özcan YILDIRIM, Akın SÖZEN

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 4 – PERHANE ve 2 – İPEKKIZ yedili ayağı için yeterli olacak diye düşünüyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : İstanbul Altılı ganyan başlangıç koşusunda; 4 – GAGAUZ , 5 – KATHMANDU , 8 – SUBARASHİİ başlıca yazılması gereken atlardır. Bunların yanına iki at daha önerim olacaktır. Geniş kupon yapan yarışseverler için; 7 – SELVİHAN ve 9 – TURBOTAY.

4. KOŞU: İkinci ayağı biraz kalabalık tutmakta fayda var diye tahmin ediyorum. Bakalım sırasıyla yazılması gereken atlar şunlardır; 2 – BAKIRCIBEY , 3 – ÇAKICI EFE , 5 – ZORLU AT , 4 – YİĞİT HORSE , 1 – DEVKAYA , 6 – EFE BABA arasında geçeceğini düşündüğüm bir yarış.

5. KOŞU: Bu ayakta iki at ön plana düşüyor, küçük kuponlarda tek veya iki at şeklinde bile yazılabilir. Bunlar 2 – YÜREKKAAN ve 4 – KOVADA. Geniş kuponlara ise; bu iki atın ciddi rakibi 1 – IŞKINAT. Bunların dışında ben iki at daha söylemek istiyorum. 9 – BAHTIAK son galobunda harika görünüyor. Her an ters bir yarış koşabilir. 11 – DİLAVER BEY son 1400 mt’lik koşusunda güzel koştu ve ikinciliği UÇANDEMİRİN’in arkasında bitirdi.

6. KOŞU: KARATAŞ isterse 70 Kg’lık (olmaz ama lafın gelişi) atı bile getirir. Burada tamamen onun isteğine kalmış. 1 – HARD BABY “120” handikap puanı ile zaten bu grubun üzerinde olduğunu bağıra bağıra söylüyor. Lakin yarış içerisinde bir sıkıntı olursa  5- SWEET BREW ve 6 – GIFTED SISTER devreye girecektir diye düşünüyorum. Küçük kuponlarda HARD BABY banko olarak yazılabilir.

7. KOŞU: 5 – KAFKAS KRALI günün en sağlam teki olacaktır sanırım.

8. KOŞU: İstanbul’da geldik son ayağa… 11 – ÇALIŞKAN ilk önereceğim at olacaktır. Üzerindeki arkadaş AKIN SÖZEN, genelde Favori getiremiyor ama burada ÇALIŞKANIN favori çıkacağını zannetmiyorum o yüzden ilk at olarak önerdim. Elbette rakipsiz AKIN SÖZEN’i tek vereceğimi düşünmüyorsunuz sanırım. Sıralamamıza devam edersek şu atlarda eklenmeli kuponlara; 5 – FORGET ME NOT , 4 – FANTASTIC LERO (USA’dir dikkat etmek lazım) , 3 – CANIS MAJORIS bu kadar atla bu ayağı geçeceğimizden şüphem yoktur. Dişi at önermedim bu ayakta çünkü mesafe 2000 mt. gelirse zaten bomba olur. Bu yazdığım atlar gerçekten çalışma ve koşularını inceleyerek sundum sizlere. Eklemek istedikleriniz var ise yanlarına yazabilirsiniz…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.