27 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 27 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ilk yarış programı olan KOCAELİ’de Pazartesi günü 6 koşu bizleri bekliyor. Haftanın ilk günü ve ilk yarış yeri olan KOCAELİ’de güzel bir program olacağından şüpheniz olmasın. 27 Haziran Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile KOCAELİ’de Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – KAZDAĞI , 2 – KATİPHAN ve 5 – ATOM ADAM öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakip olarak; 4 – ALTINOĞLUM ve 3 – KRALÇİRKİN değerlendirilebilir. Bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan 8 – KERİMBABA güçlü rakipler arasında sürpriz yapabilir.

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. 2 – MUSYUS günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesinde; Bu grubun üzerinde olduğu düşündüğüm 8 – CORITIBA ve 9 – GALACTICA öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken isimlerdir. Rakip olarak ise; 2 – HUMBARA ve 1 – MAGRİB kuponlara yazılabilir. Kocaeli pistini 5 – CLARK KENT ve İzmir’deki yarışlarını beğendiğim 4 – SELÇUKOĞLU sürpriz için burada geniş kuponlarda yer alabilecek safkanlardır. 

4. KOŞU: 4 – RUN FOR ÖZGECAN Kocaeli pistinde ilk defa start alacağından yadırgamaması halinde koşuyu kazanmaya en yakın safkan olarak gözükmektedir. Lakin daha önce KOCAELİ pistinde bu mesafede start alan 2 – HARDY KHAN ve 3 – PRENSES TORUN ihmale gelmeyecek safkanlardır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesinde; 5 – KIZIM İDİL ve 2 – YOLAŞAN birinciliğin güçlü adayları. Koşuda sürpriz yapmasını beklediğim safkan ise; 7 – GÖRÜNTÜ değerlendirilebilir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ’de günün son yarışına start verilecektir. 14 safkanın katıldığı bu koşu 1500 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – ZEYTİNOĞLU , 8 – KOSTANAY ve 10 – VAYVAYVAY öncelikli olarak bu koşuda tuttuğum isimlerdir. Çünkü; Bu pist ve mesafede dereceli yarışları bulunan bu üç safkan koşuyu kazanmaya en yakın isimler olarak çıkmaktadır. 1 – LEMNOS , 3 – ÇAĞTUFANI , 6 – GOLDEN PROTECTOR ve 4 – HIDDEN JEWELS ciddi rakip olabilecek isimlerdir.

27 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 – 5 // 4 – 3 // 8

2.AYAK: 2 – MUSYUS (BANKO)

3.AYAK: 8 – 9 // 2 – 1 // 5 – 4

4.AYAK: 4 – RUN FOR ÖZGECAN // 2 – 3

5.AYAK: 5 – 2 // 7

6.AYAK: 2 – 8 – 10 // 1 – 3 – 6 – 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.