27 EKİM 2019 – İSTANBUL  AT YARIŞI TAHMİNİ

VELİEFENDİ’de GÜNÜN ÖNEMLİ MÜCADELELERİ;

 • ANADOLU HİSARI KOŞUSU
 • ENVER KADIOĞLU KOŞUSU
 • EŞREF SOMTÜRK KOŞUSU
 • ÇALDIRAN KOŞUSU

27 Ekim 2019 (27.10.2019) Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda 10 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. 84. Yarış günü olan bu programda iki ayrı Altılı Ganyan oyunu oynanabilecektir… Bizlerin sunmuş olduğu şablonların yanı sıra hemen aşağıda bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığının altından, kendinize ait olan altılı ganyan tahminlerinizi sitemize yollayabilir, katkı sağlayabilirsiniz.

VELİEFENDİ’de ÇİFTE ALTILI GANYAN HEYECANI… 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. KOŞU ile saat 13:00’de

BİRİNCİ BEŞLİ GANYAN oyunu 2. KOŞU ile saat 13:30’da

7’Lİ PLASE oyunu 4. KOŞU ile saat 14:30’da

İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 5. KOŞU ile saat 15:00’de 

İKİNCİ BEŞLİ GANYAN oyunu 6. KOŞU ile saat 15:30’da başlayacaktır…

27 EKİM 2019 PAZAR günü İSTANBUL at yarışı tahminleri için hazırladığımız şablonda şu şekildedir;

 1. KOŞU  – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi mücadelesiyle birlikte İstanbul yarış programının ilk startı verilecektir… 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte izleyeceğimiz bu koşu ile 1. Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 8 – STORM LIGHT , 11 – VIA VENETO , 4 – ÇILGIN GÜZEL , 9 – THE BEST SİMGE , 10 – TIA DALMA ve 6 – RADYOCU KIZ sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz.

 2. KOŞU : ANADOLU HİSARI KISA VADE-7/DHÖW yarışında; 4 Yaşlı 6 Arap atı start alacaktır. 1900 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek bu mücadele ile 1. Beşli Ganyan oyunu da başlamış olacaktır. Başarılı yarışları ile dikkatleri üzerine çeken 3 – ŞUBARTAY küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… Rakip yazacak yarışseverlerin ise; 1 – ZEKİ DAYI ve 2 – ARSLANTURBO‘yu gözardı etmemesi gerektiğinin altını çizelim… Bu ayağın sürprizi olarak 5 – BEYHANEFE ise dikkat edilmesi gereken bir diğer şanslıdır… 

 3. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 1400 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW koşuda; 1 – ADINI SEN KOY ve 6 – METECİK arasında ki birincilik çekişmesinin fotoya kadar süreceğini düşünüyoruz.

 4. KOŞU :ENVER KADIOĞLU KOŞUSU KISA VADE-7 mücadelesi ile 7’li Plase oyununun başlangıç startı verilecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak bu yarışta; 3 ve Yukarı 6 İngiliz atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Yine uygun grup yine 1 – ÇEKO DAYI biz yazmaktan sıkılmadık o da gelmemekten sıkılmadı… Bakalım hangimiz pes edeceğiz. Gerçekten bu grubu çok rahat geçmesi gereken ÇEKO DAYI’nın yanına rakip bulup, yazamıyoruz. Daha öncede banko olarak verdiğimiz zamanlarda yaşadığı aksilik mi diyelim yoksa binicisinden kaynaklı mı diyelim bilemedik… Biz sanırım ÇEKO DAYI’yı birinci getirmeden banko yazmaktan vazgeçmeyeceğiz… Sizler yine de yanına tuttuğunuz safkanları ekleyin diyelim. Neticede sadece bizim görüşümüzde ki atları yazıp geçmeniz, sizlerin kurgusunu bozar… Bizlerin şablonlarını değerlendirip kendi altılınızı kurgulamanız gerekiyor.

 5. KOŞU  – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arapların bir araya geleceği HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarış ise, 2. Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – SABAHAN GELİN ve 2 – AYDANKIZ ayrımsız olarak kuponlarda değerlendirilmesini önereceğimiz isimlerdir.

 6. KOŞU Günün bir diğer MAIDEN/Dişi koşusu ise 2. Beşli Ganyan’ın başlangıç startını ekranlara getirecektir. 1200 metrelik çim pistte, 2 Yaşlı 10 İngiliz atının katılımıyla gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 1.12.80’lik derecesi ile 9 – TREACHEROUS öne çıkan isim olup, aynı zamanda koruduğu formuyla bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz safkandır.

 7. KOŞU EŞREF SOMTÜRK KOŞUSU KISA VADE-8 yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı 7 İngiliz safkanın katılacağı 1600 metrelik çim pist çekişmesinde; 3 – JACK SPARROW ve 1 – PADRE PADRONE grubun kazanmaya en yakın isimleri olarak gözükmektedir… 

 8. KOŞU ÇALDIRAN KOŞUSU AÇIK G-1 mücadelesinde; 2 Yaşlı 8 İngiliz atı start alacaktır. 1600 metrelik çim pistte yapılacak günün son önemli yarışı ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – CALL TO VICTORY (8 ile eküri) , 4 – FULL THROTTLE ve 7 – LAST CHANCE LADY çalışmalarımızda birinciliğe uzanmasını beklediğimiz safkanlar olarak önplana çıkmaktadırlar.

 9. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı, 2200 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-16 yarışta; Sevdiği pist ve mesafede uyumlu pilotuyla 2 – DOĞA KANUNU günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

 10. KOŞU : VELİEFENDİ Hipodromu’nda günün son ayağını oluşturan koşu ise, bir diğer MAIDEN/Dişi mücadele olacaktır. 2 Yaşlı 11 İngiliz safkanın 1200 metrelik çim pist yarışında; 2 – BYE BYE LULLABY , 5 – İNCİBEBEK , 10 – ŞİRİN SULTAN , 3 – DARK PARADISE ve 7 – MY BRAYD yazılarak rahat bir koşu seyredilebilir… 

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

27 EKİM 2019 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

 1. AYAK: 8 – 11 – 4 – 9 – 10 – 6
 2. AYAK: 3 – ŞUBARTAY // 1 – 2 // 5
 3. AYAK: 1 – 6
 4. AYAK: 1 – ÇEKO DAYI (BANKO)
 5. AYAK: 1 – 2
 6. AYAK: 9 – TREACHEROUS (BANKO)

27 EKİM 2019 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

 1. AYAK: 1 – 2
 2. AYAK: 9 – TREACHEROUS (BANKO)
 3. AYAK: 3 – 1
 4. AYAK: 2 – 4 – 7
 5. AYAK: 2 – DOĞA KANUNU (BANKO)
 6. AYAK: 2 – 5 – 10 – 3 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.