27 ARALIK 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

SALI günü Diyarbakır at yarışı programında 6 koşulu bir program bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

BEN TAHMİNİ YAZAR GEÇERİM… AMA ASLA DİYARBAKIR ve ŞANLIURFA HİPODROMLARINA AT YARIŞI OYNAMANIZ İÇİN TEŞVİK ETTİRİCİ OLMAM… ÇÜNKÜ; SIKILDIK ARTIK !!! YETER !!! OLMADIK YERLERDE OLMADIK ATLARIN ÇIKIP GELMESİ BİZLERİ BUNALTTI. KONTROLSÜZ BİR ŞEKİLDE SÜREKLİ BU HİPODROMLARA OYUN YAPMAK BANA MANTIKSIZ GELDİ. TABİKİ KEYİF SİZİN, OYUN SİZİN. NASIL İSTERSENİZ ÖYLE DEĞERLENDİRİRSİNİZ. SİZLER İÇİN OTURUP YİNEDE OYNAMADIĞIM BİR HİPODROMA TAHMİN YAZIYORUM. UNUTMAYIN YARIŞSEVERİN YERİ BİZDE APAYRIDIR. ASLA ÜZÜLMESİNE GÖNLÜMÜZ RAZI GELMEZ.

27 ARALIK SALI günü DİYARBAKIR 6 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. 27 ARALIK 2016 (27.12.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusu ile DİYARBAKIR'da ALTILI GANYAN için ilk start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – HIZLI ZELİŞ ve 4 – TEKFORDUNGÜLÜ ikilisinden birincilik bekliyorum. Rakip olarak ise günün ganyanı uygulaması olduğu içinde geniş kupon yapan dostlara; 6 – ARCHİPELAGOS , 5 – GÖNÜLHANIM ve 2 – GÜLSENUR hata kollayacak isimlerdir. Bu safkanların içerisinde sürpriz için ise; 3 – KIMIZ uygun bir yol bulabilirse ganyan olur düşüncesindeyim..

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 4 – AĞA OSMAN ve 6 – TEKİNEFE ayrımsız olarak kuponlarda bulunmasını önereceğim ikilidir. Rakip arayanlar; 1 – KAZANOĞLU , 2 – DELİDUMRUL , 8 – MAHMUT BERAT ve 5 – HABERBEYİ değerlendirmeye alabilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN yarışında ise; 2 – DEMİRKIR HAT , 4 – SAADKAYA , 5 – ŞEKERLİBEY ve 8 – PRENSESMELİSA öncelik vereceğim isimler olacaktır… Sürpriz için ise; 6 – ULUDAĞKAYA geniş kuponlara eklenebilir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 5 – OTANTİK yarışlarındaki başarısı ile buradaki rakiplerini de geride bırakarak potoya uzanmasını beklediğim safkandır. Günün ilk bankosu olarak sizlere öneriyorum.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-5 mücadelesi ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – ÇÖL ASLANI isimli safkan DİYARBAKIR'da start almış olsaydı inanın tek verirdim ama şimdi yanına 1 – RACON'u eklemeden yazmak sanırım tehlikeli olacak gibi… O yüzden bu ikiliyi ayırmamanızı öneririm.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 yarışı ile günün son startı DİYARBAKIR'da verilecektir. Günün ikinci banko safkanı olarak bu koşuda; 4 – YILDIRIMGÜZELİ kuponlara yazılabilir.

27 ARALIK 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 1 – 4 // 6 – 5 – 2 // 3

2. AYAK: 4 – 6 // 1 – 2 – 8 – 5

3. AYAK: 2 – 4 – 5 – 8 // 6

4. AYAK: 5 – OTANTİK (BANKO)

5. AYAK: 2 – 1

6. AYAK: 4 – YILDIRIMGÜZELİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.