26 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

26 Temmuz Çarşamba gününün ilk yarış yeri olan İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 15:00’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

26 Temmuz 2017 Çarşamba İSTANBUL yarışları 8 koşu olup, günün önemli mücadelesi; 6. Koşu’da; “SANTALİN KOŞUSU olacaktır. 26 Temmuz 2017 (26.07.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU 2400 metrelik çim pistte izleyeceğimiz HANDİKAP-15 koşuya; 3 Yaşlı 6 İngiliz atı katılacaktır. 1. ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 1 – ÇEKO DAYI kazanmaya yakın olup en ciddi rakibinin hafif kilo avantajı ile 4 – TEMEL REİS olacağını düşünüyorum. 2100 mt.’lik çim pistte gerçekleştirdikleri mücadelede; ÇEKO DAYI koşudan birincilikle ayrılırken, TEMEL REİS tabelanın son basamağında kalmıştı… Mesafenin uzamış olmasını da hesaba katarsak ÇEKO DAYI’nın en ufak hatasını lehine çevirebileceğini düşündüğüm ilk safkan TEMEL REİS’tir. Burada sevdiğim “ANATOLY” orjinine sahip olan iki kardeşin sürprizde değerlendirilmesini istiyorum. Bunlar; 2 – DEPOSITORY ve 5 – ANATOLIAN BULL‘dur. DEPOSITORY dilinden anlayan binicisi Özcan YILDIRIM yine gelmiş hop safkana binmiş… Diğeri ANATOLIAN BULL ise henüz MAIDEN’a veda edememiş olsa da son koşusunda üçüncülüğü B. AVERBAK ile yapmıştı ve şimdi tekrar B. AVERBAK ile uzun çime gidiyor… Başta söylemiştim ANATOLY isimli safkanın yarış hayatına bakarsanız AÇIK yarış koşan ve mesafesi de 2200 – 2400 arasında rakiplerini geride bırakarak birinciliğe uzanan isimdi. Bu iki yavrusu bakalım onun izinden gidebilecek mi bu koşuda belli olacaktır… Mesafe tam oturuyor, orjin olarak koşturduğum da bu ikilinin geniş kuponlarda bulunmasını öneririm.

 2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1300 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu için start verilecektir. Koşuya katılacak 6 Arap safkanın birincilik çekişmesinden; Burada öncelikli olarak 1 – METECİK‘in kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Genelde en yakın takipçisi olan 4 – ŞAHİN TEPESİ ise rakip olarak kuponlara yazılır… Eğer bu ikiliye diş geçirebilirse 3 – MAVİDALGA söz sahibi olabilecek bir diğer şanslı isimdir.

 3. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR. 3 Yaşlı Arap safkanların 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 yarış ise ALTILI GANYAN ayağını oluşturmaktadır. Denk güçteki atların bir araya geldiği bu koşuda; 3 – BAWEPİR ve 6 – SİNANLI arasında geçebileceğini düşündüğümüz mücadelede rakip olarak; 1 – GOLDEN KING ve 2 – BABA URAL değerlendirilmeye alınabilir. 

 4. KOŞU : 3 ve Yukarı 11 İngiliz atının, 1500 metrelik kum pistteki HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 5 – GHOST WARRIOR , 9 – MARAZ HAN , 3 – VOLİ ve 7 – SLAYER SCREAM ayrımsız olarak kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir.

 5. KOŞU 1200 mt.’lik kısa mesafeli çim pistte ekranlara gelecek 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusunda; 5 safkanın birincilik mücadelesini seyredeceğiz. 2 – SEMİH BEY son koşusu’nda KV-8 yarışa katılıp ikinci olarak pistten ayrılmıştı… İyi bir yarış çıkarmasından ötürü burada alternatif olarak kuponlara yazılabilecek safkandır. Rakip ise; Orjin olarak kaliteli duran 1 – CORCOVADO gözardı etmeyin derim.

 6. KOŞU : SANTALİN KOŞUSU” AÇIK GR – 2 /Dişi  mücadele ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2400 mt.’lik çim pist üzerinde uzun mesafede gerçekleştirilecek olup ; 3 ve Yukarı  5 İngiliz atı katılacaktır. 2 – TATVAN İNCİSİ günün sağlam bankosu olarak gözüküyor… Sevdiği pistte ve uyumlu binicisiyle bir kez daha kazanmasını beklediğimiz TATVAN İNCİSİ, günün bu önemli yarışında kuponlarda tek bırakılabilir.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu ise İSTANBUL’da tabela ayağını oluşturacaktır. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışa da 6 İngiliz atı katılacaktır. 1 – CHURCHILL FIRE bir diğer günün kalesi olarak gözüken isimdir… Kuponlarınıza yazabileceğiniz bir diğer banko önerimizdir.

 8. KOŞU Günün son ayağında SATIŞ-3 mücadele ile programın son startı verilecektir. 1400 metrelik çim pist üzerinde yapılacak olan bu yarışa; 4 ve Yukarı 9 Arap atı katılacaktır. Zor bir yarış olacağını düşündüğümüz bu koşuya 4 – BİLGEKURT grubun üzerinde olmasından ötürü alternatif banko olarak değerlendirilebileceğini belirtip, geniş oyunlarda bu ayağın kapatılması taraftarıyız… Her türlü sonuca açık olan SATIŞ koşusunda ya tek atılır, ya da HEPSİ yazılıp rahatça izlenir…

26 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL banko altılı tahmini

  1. AYAK: 3 – 6 // 1 – 2
  2. AYAK: 5 – 9 – 3 – 7
  3. AYAK: 2 – SEMİH BEY // 1
  4. AYAK: 2 – TATVAN İNCİSİ (BANKO)
  5. AYAK: 1 – CHURCHILL FIRE (BANKO)
  6. AYAK: 4 – BİLGEKURT // HEPSİ
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.