26 ŞUBAT 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 6 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 26 Şubat 2020 (26.02.2020) Çarşamba, ilk yarış yeri olan BURSA 17. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı 9 İngiliz atın katılacağı 1900 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN mücadelesiyle BURSA’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 5 – HAS ALTUN , 7 – KOSOVA ATEŞİ , 2 – ÇAKIRDAĞLI ve 3 – ÇIMA ÇIMA‘yı yazıp bu ayağı rahat bir şekilde izleyebileceğinizi düşünüyoruz.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Başarılı yarışları ve koruduğu formuyla 8 – SEVEN GIRL günün ilk bankosu olarak kuponlarda değerlendirilmesi taraftarıyız.

 3. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların start alacağı 1300 metrelik kum pist üzerinde yapılacak ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 3 – BÖLÜKBEY (7 ile eküri) , 5 – GUBAZ , 4 – CİHANTAYIM ve 8 – TUVANHAN‘ın kazanması en muhtemel isimler olduğunu belirtmek isteriz.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4/Dişi yarışı ile Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz. 2 – DONT HESITATE , 5 – QUEEN OF PROTI ve 1 – ANGELETTA fotoyu önde geçmesini beklediğimiz safkanlardır.

 5. KOŞU 5 ve Yukarı 9 Arap atın katılacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-4/DHÖW koşusu ile Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – MARUF TAY , 2 – BERENGÜL , 4 – ARSLANTURBO , 7 – GÜLENYÜZ ve 8 – LOKUM OĞLU öncelikli olarak fotoyu önde geçmeye en yakın isimlerdir… Sürpriz için; 3 – AKALP ve 5 – ASARCIKLI‘yı geniş oyunlarda gözardı etmeyin diyelim.

 6. KOŞU : 4 Yaşlı 10 Arap safkanın start alacağı HANDİKAP-14/DHÖW yarışıyla birlikte programın kapanış ayağı ekranlara gelecektir… 1900 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Başarılı yarışları ile dikatleri üzerine çekmeyi başaran 2 – KARAÇETİN günün bir diğer banko adayı olarak önerimizdir.

 

26 ŞUBAT 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 5 – 7 – 2 – 3

2. AYAK: 8 – SEVEN GIRL (BANKO)

3. AYAK: 3 – 5 – 4 – 8

4. AYAK: 2 – 5 – 1

5. AYAK: 1 – 2 – 4 – 7 – 8 // 3 – 5

6. AYAK: 2 – KARAÇETİN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.