26 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

26 ŞUBAT PAZAR günü İZMİR’deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

26 ŞUBAT 2017 PAZAR günü İZMİR Şirinyer Hipodromunda gerçekleştirilecek olan GÜNDÜZ yarışları 7 Koşulu at yarışı programını oluşturacaktır. Günün önemli koşusu “ŞİRİNYER KOŞUSU” olacaktır. 26 ŞUBAT 2017 (26.02.2017) Pazar İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek YEDİLİ GANYAN ayağında; 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – INDIGO ve 3 – USLUHAN‘ın birinciliğe yakın olduğu koşuda etkili jokeye sahip olan 4 – TATARINOĞLU sürpriz için önerimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışı 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. ALTILI GANYAN’ın başlayacağı bu yarışta; 6 – MY ROYAL SUN ve 1 – RIGHT OR WRONG ikilisi küçük kuponlara yeterli olacaktır. Rakip arayanlar ise; 2 – BLACK SUN , 4 – İLKAAN ve 3 – COFFE BEAN geniş kurgulara yazmak gerektiğini düşünüyorum.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. Aynı zamanda günün en güzel ganyanlı atını burada bulmakta yine bize düşüyor… 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak koşuda; 1.30.36’lık dereceye sahip olan 10 – UÇAK KAÇTI sanırım yanına at bile yaklaştırmadan bu koşuyu kazanacaktır. En ciddi rakibi ise değişen jokeyi ile 2 – ARALYN olacaktır. Geçen ki yarışta UÇAK KAÇTI uzak fark atmıştı ARALYN bakalım bu defa Barış KURDU ile nasıl bir yarış sergileyecek izleyip, göreceğiz. Burada bir de 4 – DEREKIZI dikkatimden kaçmayan isim oldu. Neden derseniz; ARALYN’ın önünde bitirdiği koşusu mevcut, ters bir yarış çıkarabilir diyelim.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadelede ise; 3 – BALK burada öncelikli olarak tuttuğum isimdir. Geçen ki yarışında uyumlu pilotu ile birinciliğe uzanmıştı. Değişmeyen jokeyi ve mesafenin az da olsa uzamış olmasından etkileneceğini pek düşünmüyorum. Ama 5 – SULTANPELİN yamana atılacak safkan değil. BALK kadar iyi koşular çıkaran SULTANPELİN kendisinin dilinden anlayan jokeyi M. ÇİÇEK ile bu defa en ciddi rakip konumundadır… Sürpriz arayan dostlarıma; 6 – NEVVARE , 1 – GÜNYÜZÜ ve 4 – GÜNEBAKIŞ‘ı es geçmemeleri konusunda şiddetle uyarıyorum. Geniş kupon yapıyorsanız muhakkak yazın bu safkanları…

5. KOŞU: Günün en önemli koşusu olan “ŞİRİNYER KOŞUSU”; 4 ve Yukarı Arap atların katılacağı 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek GR-2 mücadelede; Burada yine kalitesine ve jokeyine güvendiğim 2 – CANKARDEŞLER şampiyon safkan BANKO SAFKAN olarak önerimdir.

6. KOŞUGünün bir diğer MAIDEN koşusu ile İZMİR’de tabela ayağı ekranlara gelecektir. 9 – PANIGALE ve 10 – PERCEPTION küçük kuponların ayrımsız olarak değerlendirmesini önereceğim ikilidir. 7 – KISS ME , 4 – GOLDEN CASH ve 1 – DEEP HOUSE LOUNGE rakip olarak kuponlara eklenebilir. Sürpriz için kafama takılan 11 – SPHYINX isimli safkan oldu demedi demeyin…

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadelede; 3 – BAŞYAZAR günün bir diğer banko safkanı olarak değerlendirilmek üzere sizlere sunulmuştur. 

26 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU: 

1. AYAK:  6 – 1 // 2 – 4 – 3

2. AYAK:  10 – UÇAK KAÇTI // 2 – 4

3. AYAK:  3 – BALK // 5 // 6 – 1 – 4

4. AYAK:  2 – CANKARDEŞLER (BANKO)

5. AYAK:  9 – 10 // 7 – 4 – 1 // 11

6. AYAK:  3 – BAŞYAZAR (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.