26 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 26 ŞUBAT 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Handikap 15 olan bu koşuda 2 – KARA TURBO günün bankosu olarak önerimdir.. Eğer kilodan etkilenmez ise burada yarışı kazanmaya yakın isimdir. Tuttuğunuz isimler var ise yanına yazabilirsiniz.

2. KOŞU: 1 – FAHRİYE HANIM , 8 – TUMBUL YAPRAK ve 5 – GÜNEBAKIŞ bu koşu için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 3 – SIRACA günün bir diğer bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler Handikap 16 olan bu koşuda sıralamam; 1 – BABİ , 2 – SEPTEMBER WIND ve 5 – ATLETİCO sırasıyla kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Süpriz yapabilecek isim ise; 6 – DEM BABA bomboş kilosu ile değerlendirilmelidir.

5. KOŞU: Altılının tabela ayağını oluşturan 4 ve Yukarı İngilizler KV-6 koşusunda sıralamam; 1 – SAYDA , 6 – YORKVILLE QUEEN ve 5 – TRALLES GIRL birincilik için mücadele verecek safkanlardır. Süpriz yapmaya müsait olan safkan ise 4 – SEVİMLİGÜZEL için dikkat diyorum.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar MAIDEN koşu olan bu ayak biraz karışık geldi. Neden derseniz, uzun süredir MAIDEN’a veda edemeyen safkanların bir araya toplanması beni biraz tereddütte bıraktı. Altılının son ayağını oluşturan bu koşu için sıralamam; 1 – BARBUN ONUR , 7 – TIRPANBEY , 14 – SELVİHAN ve 13 – İSKENDERİYE burası için yeterli görünüyor. Ama dediğim gibi MAIDEN bir mücadele ummadığımız safkanlar bile bazen hazır atları sollayıp geçebiliyorlar.

 

26 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – KARA TURBO (BANKO)
  2. AYAK: 1 – 8 – 5
  3. AYAK: 3 – SIRACA (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 2 – 5 // 6
  5. AYAK: 1 – 6 – 5 // 4
  6. AYAK: 1 – 7 – 14 – 13
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.