26 OCAK 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 6 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 1. Koşu ile saat 18:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

26 OCAK 2019 CUMARTESİ (26.01.2019) İSTANBUL 8. Yarış gününde; 6 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)İstanbul altılı ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-22/DHÖ mücadeleye; 5 ve Yukarı 8 Arap atı katılacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 8 – DALİCİM , 2 – GÜMÜŞKESEN ve 7 – KAZDAĞI çalışmlarımız neticesinde kazanmaya bir adım daha yakın olan safkanlarıdır. Geniş oyunlarda; 1 – CANKURTBEY , 3 – REİSOĞLU ve 6 – ÖNCÜPINAR‘ı gözardı etmeyiniz.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın start alacağı 1500 metrelik kum pistte yapılacak HANDİKAP-15/Dişi yarışı, BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağını ekranlara getirecektir. 1 – DENİZ MAVİSİ ve 3 – BELLA CIAO daha hazır girecekleri bu mücadeleden birincilikle ayrılmasını beklediğimiz öncelikli isimlerdir… Rakip olarak; 4 – KIND OF BLUE , 9 – SENSİZİM ve 7 – JULIANNA ihmal edilmemesi gereken diğer şanslılardır.

 3. KOŞU 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/SATIŞ/DHÖW koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz zorlu sınavda; 9 safkan birincilik mücadelesi verecektir. 2 – KURABİYE CANAVARI , 3 – NAMZET ve 1 – HAKKAK küçük oyunlarda yeterli olacağını düşündüğümüz başlıca safkanlardır… Sürpriz için; 6 – TÜRKMENSOY ve ilk defa koşacak olmasın rağmen orjin olarak kalite duran 7 – BADESU‘yu değerlendirebilirsiniz.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı Arap atların katılacağı ve 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-3/DHÖW koşu ise ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Uyumlu binicisiyle, sevdiği pist ve mesafede 1 – ULUKIZ bankomuz olarak kuponlara önerimizdir.

 5. KOŞU : VELİEFENDİ Hipodromu’nda tabela ayağına geldiğimizde; 4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15/DHÖW mücadeleyi izleyeceğiz. 2 – ÇAKIRYUSUF , 3 – BAHATTİN ve 5 – SİNGAPUR bu mesafede etkili yarışlar çıkaran başlıca isimler olup, kuponlarda birlikte değerlendirilmesi taraftarıyız… 

 6. KOŞU 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak günün son ayağında; 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16/Dişi koşusu ekranlara gelecektir. 13 safkanın katılacağı bu mücadelede; Kilo avantajından dolayı 7 – BLAZING GIRL günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

 26 OCAK 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU : İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 8 – 2 – 7 // 1 – 3 – 6
  2. AYAK: 1 – 3 // 4 – 9 – 7
  3. AYAK: 2 – 3 – 1 // 6 – 7
  4. AYAK: 1 – ULUKIZ (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 3 – 5 
  6. AYAK: 7 – BLAZING GIRL (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.