26 NİSAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI BY HİKO

26 NİSAN 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 26 Nisan 2016 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Daha çok plase atların başarılı olduğu bir koşu ile karşı karşıyayız altılının ilk ayağında buna göre benim ilk önerim Kocaeli pistini çok iyi tanıyan 3 – BALBALLILI olacaktır en yakın rakibi olarak sık koşturulan ve hemen hemen her ilimizde koşturulan 1 – OVA KARTALI olacaktır sürprizde ise koşuyu forse edecek olan 4 – PRESENT PERFECKT’den bekliyorum.Koşuyu sağlama almak içinde Kocaeli pistinde koşu hayatında ikinci defa koşacak olan ve koşunun favorisi 5 – ABRAJ ve ağır kilosuna rağmen sonlarda yapacağı sprint ile 2 – MY DAUGHTER yazmak yeterli olacaktır.

2. KOŞU: Kocaeli pistindeki ilk koşusunda gayet başarılı bir ikincilik alan 8 – SAİLWİND ilk atım. Plasesi 5 – HERR ATAKAN en ciddi rakibidir sürpriz atım ise ilk defa koşacak olmasına rağmen ekürilerden 4 – GÖZALAN (ek.2-DREJ) olacaktır.

3. KOŞU: Koşu kapatmayı hiç sevmem fakat bu koşu tam kapamalık herkes doğal olarak bu koşuda 2 – MERTADAM ve 4 – BARCELONA mücadelesi bekliyor ama benim ilk atım 1 – KIZILTUĞ daha sonra ise başta verdiğim iki isim.Diğer atları yazmadım fakat onlarında gelme şansı vardır.

4. KOŞU: 1 – BAİLAMOS ağır kilosuna rağmen benim bankomdur

5. KOŞU: 4 – KÖSENİM benim bu günki ikinci bankomdur.

6. KOŞU: 13 – KIZIL HANÇER, 6 – İLKSEN, 2 – YÜREĞİM (ek.12-KEMİK KIRAN) son ayağın yazılmaz ise olmazları iki bankodan sonra sanırım biraz daha fazla at yazmak için kredimiz olduğu için son koşusunda sprintte geç kalan 7 – ANEMON FİVE kendini adeta unutturan 8 – IRMAK SULTAN ve sürprizde ise sezon başıından beri önerdiğim yanlız iki defa kazandığı koşularda pas geçtiğim 9 – DELİJET ve 3 – HASRETİMKAYA bu ayağı kapamak için yeterli olacaktır.

26 NİSAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3 – 1 – 4 // 5 – 2

2.AYAK: 8 – 5 – (4/2)

3.AYAK: 1 – 2 – 4

4.AYAK: 1 – BAİLAMOS

5.AYAK: 4 – KÖSENİM

6.AYAK: 13 – 6 – (2/12) // 7 – 8 // 9 – 3

 

4
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

En Yeniler Eskiler
hakan Yurtseven

Ben fazla anlamam yorum yapamam yanıltıcı olabilirim ama şablon lar aynen yazılacak teşekkür ler

Metin

1. Ayak:5 Tek
2. Ayak 8 Tek

serdar

Bu kadar olmaz bunlar kurmuslar kocaeli yi arslan arslan aslan aslan ayip kesin kupon yapmislardir