26 MAYIS 2018 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

26 Mayıs 2018 Cumartesi günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu‘nda 8 koşulu bir yarış programı izleyeceğiz… Programdaki 8 koşuda, ilk iki yarış; 1. ÜÇLÜ GANYAN ve 7’Lİ PLASE oyunlarının başlangıç ayaklarını oluşturmaktadır…

26 MAYIS 2018 (24.05.2018) Cumartesi ilk yarış yeri ANKARA 21. Yarış gününde , iki önemli mücadele bulunmaktadır… İlki 5. Koşu’da ekranlara gelecek “GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI KOŞUSU” AÇIK GR-1 mücadele, diğeri ise 6. Koşu da yapılacak “HAMAMÖNÜ KOŞUSU” KISA VADE-6 yarıştır. ALTILI GANYAN oyunu 3. KOŞU ile saat 15:30’da başlayacaktır.

26 MAYIS 2018 (24.05.2018) ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı 10 İngiliz atının start alacağı 1900 metrelik çim pist üzerinde ki HANDİKAP-15 mücadele ile ANKARA’da ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 10 safkanın birincilik çekişmesinin ekranlara geleceği yarışta; Son üç koşusunu bu pist ve mesafede gerçekleştiren 1 – WILDEST INDOCHINA rakiplerine göre daha avantajlı konumdadır. Geniş oyun yapanların buraya 8 – ATLAS BEYİ , 7 – GUDURIC ve 3 – ZONARO‘yu gözardı etmemeleri gerektiğinin altını çizelim.

 4. KOŞU : GÜNÜN GANYANI 3 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecektir… Bu koşu ile BEŞLİ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. Yarış hayatında iki koşu gören 5 – KIRIM GÜZELİ, ilk mücadelesinden ikincilik ile ayrılırken diğerinde daha iyi koşması beklenirken sekizinci olmuştur… Burada ki sıkıntı ne olabilir diye incelerken Kapalı Gözlük takısı ile mücadele eden KIRIM GÜZELİ ilk yarışında ikinci, Kapalı Gözlük Kulaklık takısı takılınca biraz sıkıntı yaşamış diye düşündüm… Bir tek ben değil tabi ilgilileri de öyle düşünmüş ki bu yarışında KULAKLIĞI’nı kaldırmışlar… Yine Kapalı Gözlük ile piste çıkacak KIRIM GÜZELİ bakalım Ahmet ÇELİK idaresinde bizleri yanıltacak mı yoksa güzel bir banko olup sevindirecek mi…

 5. KOŞU GÜNÜN GANYANI GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI KOŞUSU” AÇIK GR-1 yarışa; 4 ve Yukarı 12 Arap atı katılacaktır. 2400 metrelik uzun mesafeli çim pistte izleyeceğimiz zorlu koşuda kaliteli isimlerin yer alması da bir hayli heyecan yaratmaktadır. 6 – SEMEND son yarışında start arasından etkilendiğini düşünüyorum… Bu defa daha hazır gireceği bu koşuda formda binicisi Halis KARATAŞ ile birinciliğe adını yazdırmasını bekliyorum.

 6. KOŞU HAMAMÖNÜ KOŞUSU” KISA VADE-6 mücadelede ise; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı birincilik için piste çıkacaktır. 2000 metrelik kum pistte yapılacak günün bir diğer önemli yarışıyla ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 5 – BADARBUNGA yine burada küçük kuponların alternatif tek olarak değerlendirebileceği formda isimlerden biridir… 1 – DOMBRA ve 6 – GLOIN ise ciddi rakip düşündüğüm safkanlardır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-3 koşusu 1200 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Tabela ayağında ekranlara gelecek yarışta; 1 – ANKARALI , 2 – MAKTAYMAN , 5 – BEYAZ BULUT , 3 – ZEALOUS LINE ve 8 – SERKAN BEY birlikte şans vereceğim isimlerdir.

 8. KOŞU 1400 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadelesiyle programın son startı verilecektir. 4 ve Yukarı 14 Arap safkanın katılacağı koşuda; Grubun formda ismi 6 – YABANKIZ yine bir diğer alternatif tek olarak sığınılacak liman gibi duruyor… 1 – KARACAGÜZELİ , 2 – MAHREM , 4 – UMUT ÇİÇEĞİ , 5 – HALİME HANIM , 7 – ÇUVALDIZ ve 9 – TETİNA sıralamasını bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

26 MAYIS 2018 – ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 1 – WILDEST INDOCHINA // 8 – 7 – 3
  2. AYAK: 5 – KIRIM GÜZELİ (BANKO)
  3. AYAK: 6 – SEMEND (BANKO)
  4. AYAK: 5 – BADARBUNGA // 1 – 6 
  5. AYAK: 1 – 2 – 5 – 3 – 8
  6. AYAK: 6 – YABANKIZ // 1 – 2 – 4 – 5 – 7 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.