26 MART 2016 – ADANA ALTILISI

26 Mart 2016 CUMARTESİ günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. koşu ile saat: 14:30’da ekranlara gelirken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Az safkanın katıldığı bu koşuda 4 – BORDONARO banko olarak yazılabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-5 mücadelesi ile Altılı Ganyan oyunu başlamaktadır. Bu koşuda; 1 – LOKOMOTİF kazanmaya en yakın safkan olarak göze çarpıyor. Rakip olarak düşündüğüm isim ise 7 – YÜKSELİM değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesine beşli ganyan oyunu ile tanık olacağız. Burada önerebileceğim isimler; 1 – DEAD PAN ve 4 – KING OF BROTHERS olacaktır. Bu iki safkanın hatasını ise; 2 – KHAOS MAN , 7 – PERİ BEYİ ve 8 – POLDİ kollayacaktır. 

4. KOŞU: “TEKİR YAYLASI” Koşusu; 3 Yaşlı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ile gerçekleştirilecektir. Burada banko olarak önermek istediğim isim 1 – MEMEDİM olacaktır.

5. KOŞU: Altılının dördüncü ayağını oluşturan “SİLİFKE” Koşusuna ise; 4 Yaşlı Araplar katılımı ile KV-8 mücadele ekranlara gelecektir. Burada 4 – DİZDAR BEY ve 1 – ATEŞ KRALLIĞI isimli safkanlar arasında birincilik mücadelesi yaşanacağa benziyor. Ayrımsız olarak kuponlarınıza yazılmasını öneririm.

6. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele olan altılının tabela ayağı yine 3 Yaşlı İngilizler arasında gerçekleşecektir. 5 – GARİPAĞA ve 4 – FEARLESS SON şanslı gördüğüm bu koşuda MAIDEN’a ikisinden birinin veda edebileceğini düşünüyorum.

7. KOŞU: Altılının son ayağı olan 7. Koşu ise tam ikramiyeyi belirleyecek bir ayak gibi duruyor. Gerçekten karışık, gerçekten zor bir yarış. Öncelikle ekürilere şans vermek istiyorum 13 – SİVASLI MUSA (17 ile eküri) daha sonra; koşunun favori ismi 9 – MURTECİZCAN, please konumundaki isim 2 – ARASHAN ve 6 – KAMALIÇAŞ kuponlarda muhakkak bulunmalıdır. Süprizi ise; 1 – DEMİRİZ yapabilir.

 

26 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – LOKOMOTİF // 7

2.AYAK: 1 – 4 // 2 – 7 – 8

3.AYAK: 1 – MEMEDİM (BANKO)

4.AYAK: 4 – 1

5.AYAK: 5 – 4

6.AYAK: 13 – 9 – 2 – 6 // 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.