26 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 6 koşulu olan gündüz yarış programı bulunmaktadır. 6'Lı Ganyan oyunu ise 1.Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

26 Kasım CUMARTESİ günü ilk altılı (gündüz) programı olan İSTANBUL yarışları 6 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 26 KASIM 2016 (26.11.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Gözler hemen 7 – BLACK WASP'a doğru yöneliyor demi… E Tabi son iki yarışını 58 kg. ile hemde bu mesafede üst üste kazanınca ister istemez BANKO bile yazmak kaçınılmaz olacaktır. AMA işte ne olur ne olmaz diye içine kuşku düşenler olursa benim gibi 5 – GÖLALAN , 3 – HIDDEN JEWELS , 6 – KUBANGO ve 1 – CHICAGO'yu yazarak rahat yarış seyreder… Çok ağır bir AGF olacak olan BLACK WASP önceki yarışını Halis KARATAŞ ile kazanırken bu defa Burak AVERBAK ile piste çıkıyor. Jokeye yabancı değil Halis KARATAŞ'tan önceki koşusunuda Burak AVERBAK ile kazanmış. AGF'de belkide yüzde 45-50 oranında 1. at olarak çıkacak olması beni işgillendiriyor. Çünkü; Bu aralar kime güvenelim desek boşa düşürüyoruz. En azından hevesimiz kursağımızda kalmasın diye kafayı sağlama almak gerektiğini düşünüyorum. Tabi küçük kupon yapan yarışseverlerimiz tek atabilirler. Gelmeyecek bir safkan değil belirttiğim gibi sadece hislerimiz çok fazla devreye girer oldu. Bizi bu hale getirdiler sonunda. Halis bir önceki yarışta getirdiği atı bırakıp başka atı tercihlemesi buna bir örnek. Zaten incelediğimizde MAIDEN ve SATIŞ koşuları gören bir safkan bu da başka bir bakış açısı olup ilk ayağın tehlike çanları olarak duyuluyor. Hatta burada bıraktığım pencere atlar 2 – FASHITIVE ve 4 – PAN REKA ise sürprizin kralı olur. Genelde pencere bırakınca oradan kuşu uçuruyorlar. Hani herkes yazmaz diyemi düşünüyorlar nedir…

2. KOŞU: ​3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromunda BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 1 – ALEMİN KRALI kazanmaya bir adım önde olarak gözüküyor. Rakipleri ise; 3 – SHESHBESH , 5 – KORİK , 2 – DURDEN ve 8 – ALTIN KRAL geniş kuponlara yazılabilir.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusunda ise; 2 – PROXIMO rakiplerine göre daha avantajlı olup, güçlü gruplarda mücadele etmeyi başarıp iyi yarışlar çıkaran bir safkandır. Ama burada eksik koşması halinde diyorum (elbette beklemediğim bir şey ama olur ya) 4 – MY SOUL başta olmak üzere 6 – DAILY MAIL ve 5 – BIG MAN hata affetmeyecektir. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; 5 – VELİ CAN KIZI burada herkesin gözbebeği olmuşken tarafımızdan banko olarak önerilmesi beklenirken rakipli olarak yazmayı tercih ettiğimizi belirtmek isteriz. Tabiki küçük kuponlar sığınabilirler ama geniş kuponlar bu ayakta VELİ CAN KIZI'nın gelmediğini düşünürlerse bizi daha iyi anlarlar ve altılı'nın vereceği miktar 3'e veya 4'e katlar… Bu yüzden tamam ilk at önerimizdir. Kalitesiyle, koşularıyla önplana çıkan bir safkandır. Lakin rakipleri olduğunu belirttim bunlar; 4 – KASMANBEY ve 1 – MENGÜBERT değerlendirmenizi öneririm.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. 1 – LIFETIME kilosu rakiplerine göre fazla olsa da start aldığı koşuları incelediğimizde üst gruplarda mücadele verdiğini görebilirsiniz. Burada M. BAYDAN'ın safkanı iyi bir şekilde kontrol etmesi halinde potoya rahat bir şekilde gireceğini düşünüyorum. Günün ilk ve RİSKLİ BANKO'su olarak öneriyorum.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 koşusu ile günün son ayağını izleyeceğiz. 1 – BEREN SULTAN günün bir diğer banko safkanı olarak önerimizdir.

26 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – BLACK WASP // 5 – 3 – 6 – 1 // 2 – 4
  2. AYAK: 1 – ALEMİN KRALI // 3 – 5 – 2 – 8
  3. AYAK: 2 – PROXIMO // 4 – 6 – 5
  4. AYAK: 5 – VELİ CAN KIZI // 4 – 1
  5. AYAK: 1 – LIFETIME (BANKO)
  6. AYAK: 1 – BEREN SULTAN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.