26 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 8 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ayağında takip ettiğim iki at var 5 – OĞULDAĞ ve 7 – GURBETÇİLE bu iki safkan burada çok ön planda görünüyor. Umarım yarın bizleri yanıltmazlar. Daha önceki koşularında beğendiğim ve not ettiğim safkanlar sanırım yarın karşımıza birinci ve ikinci at olarak çıkacaklardır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 2 – AK KATMER , 5 – ANEMON FIVE , 6 – GÖRÜNTÜ

4. KOŞU: 1 – KADBEY ne kadar startta oyalansa da artık M.KAYA ile bir bütün haline geldi bu at 🙂 Ne zaman 2. veya 1. olacağını artık kestiremeyiz. O startta oturma huyunu tamamıyla bırakana kadar yanına rakipleri ile vereceğiz. Mesafe uzun olduğu için startta kalsa da gene yetişiyor aslında çok seri bir at. Tek yazmamakta fayda var. Ne kadar grubun üstünde de olsa. KADBEY’den sonra diğer önereceğim atlar ise şunlardır; 7 – STEEL HORSE , 5 – FLYING BLACK , 2 – NORT VALLEY ve 3 – EMERALD QUEEN

5. KOŞU: 1 – BÜYÜKBAŞ küçük kuponlara banko öneriyorum. Geniş kuponlara ise yanına rakip olarak; 2 – GENÇTAY , 3 – BABASEYFİ ve 8 – YALIMSOY yazılabilir.

6. KOŞU: Evet geldik mi AKIN SÖZEN ve ÖZCAN YILDIRIMIN Favorileri paylaştığı ayağa 🙂 Hepimize hayırlı olsun. İkisi de favori getirmekte zorlanan jokeyler 🙂 Bakalım hangisi getirecek. Bir yanda 2 – GRAND LARA , Diğer Yanda Hem anadan hem babadan USA olan 3 – IRON GIRL gerçekten kaliteli bir at. 

7. KOŞU: 6 – YEDİTEPEKAYA muhakkak küçük ve büyük kuponlarda bulunsun. Daha sonra 8 – DADAŞ STAR , 1 – BABA FIRAT , 7 – BERCAKIZI yazılmasını önerdiğimiz atlardır.

8. KOŞU: 1 – CHARMING STORM , 2 – GÖZÜM KALDI , 6 – INDIAN RADJA , 5 – YİĞİT KRAL , 4 – ROYAL STORY

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.