26 KASIM 2015 – ANKARA ALTILISI

Sevdiğimiz bir program ile karşı karşıyayız. Geçen seferki gibi başarılı bir Ankara Altılısı sunmayı hedefliyoruz. ANKARA 7 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 1. Koşu saat: 13:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Ankara yedili ayağında banko önerim; 2 – HERO ADMİRAL çok sevdiğim bir at, keşke üzerindeki F.YÜKSEL olsaydı… İnşallah B.AVERBAK hatasız, kazasız ve belasız şekilde beyaz bayrak ayna yaptırır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – LADY WIN galobuna göre koşarsa birinciliğe en yakın aday. Rakip olarak herhangi bir atı söyleyemiyorum. Çünkü; LADY WIN beklenildiği gibi koşamazsa 1 – 2 – 3 – 5 – 6 numaralı atlar devreye girerler ve bu ayağı rahat izlemek isteyenler var ise HEPSİ demeleri daha uygun olur.

3. KOŞU: 2 – FÜLANE, Adana yarışlarında çok iyi sonuçlar çıkarmıştı. Yarın Ankara pistinde de etkileneceğini düşünmüyorum. Rakip olarak ise şu atları önerebilirim sizlere; 5 – TAHRİRLİ , 1 – GÖRGÜNCAN

4. KOŞU: 2 – EŞKBERHAN , 3 – KIRYALAZ ve 1 – AKAD KRALI. Bu atlara rakip olabilecek mi diye kafamda bir soru işareti olan bir at daha var o da 4 – KİMBUKAYA (KAFKASLI YAVRUSU) dikkatimi çekti. İlk defa kum pistte yarış alacak dikkate alınması gerekebilir diye not düşelim.

5. KOŞU: 2 – KREACHER jokeyi N.ŞEN olduğundan biraz daha avantajlı. Nedenine gelirsek; N.ŞEN hep kafayı alarak bir an evvel yarışı bitirme telaşesine düşüyor. Mesafe de kısa olunca 1500 mt. Bir adım önde olabilir KREACHER. Zaten galopları ve orjini harika. Ama N.ŞEN koşuyu bitiremezse ki o zaman devreye 1 – KAZANCI NİZAM girebilir. Daha sonra şans verdiğim isim ise 3 – OCEAN EYE.

6. KOŞU: 1 – TURAP kalitesiyle bu grubu geçmesi gerekir. Benim kuponumda tek olacaktır. Geniş kupon yapanlar; 4 – LITTLE BIRD , 2 – FRATELLI ve 7 – OTTOMAN SLAP muhakkak yazılmalı.

7. KOŞU: 1 – YÜREĞİM banko olarak yazılabilecek bir diğer isim. Rakip arayanlar ve bu ayağı üç beş at ile geçmek isteyenlere ise önerilerim şu atlar olacaktır… 6 – ZÜLUMKAR , 3 – ŞANSKAYA ve 2 – FAHRİYE HANIM yeterli olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.