26 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 26 HAZİRAN PAZAR günü AT YARIŞI Programında 9 koşu vardır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 18:15’de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. koşu ile saat: 19:30’da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat: 20:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

26 HAZİRAN 2016 Pazar günü İzmir’de İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı ise “UMUT 2 KOŞUSU” olarak 3 Yaşlı Arap safkanların KV-6 mücadelesi ile 6. Koşuda ekranlara gelecektir. 26 HAZİRAN İzmir at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İZMİR’de BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyununa start verilecektir. Bu koşuda öncelikli olarak kazanmasını beklediğim 2 – FLY SO FREE güzel bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Rakipleri 3 – FLYING QUEEN ve 4 – SEPTEMBER WIND olacaktır. Bu safkanların eksik koşması halinde 7 – İPEKKIZ devreye girebilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi 1200 mt.’lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleşecektir. Bir türlü anlam veremediğim şekilde MAIDEN’a veda edemeyen 3 – CANCAHİDEM sürekli olarak ısrarlı bir şekilde aynı jokeyle piste çıkarılıyor ve bu da beni çileden çıkarıyor. Yahu bu arkadaş ile bu at demekki MAIDEN’a veda edemiyor neden zorluyorsunuz, değiştirin jokeyi bir de farklı biriyle piste çıksın şansı artsın… Ama yok illaki o arkadaş biniyor ve biz illaki bu safkanın bu grupta işi olmayacağını bildiğimizden ya TEK atacağız yada mecburen kuponlara rakipli bir şekilde yazacağız. Halbuki JOKEYİ değişmiş olsaydı belki BANKO olarak ben burada sizlere bu atı önerebilecektim. Görüyoruz ki kaçtır bu arkadaş ile koşuya çıkıyor ama bir türlü yarışlarda birinciliğe kavuşamıyor. Dilerim yarın MAIDEN’a veda edebilir. Ama görünen köyde kılavuz istemez hani… 2-3-4-2-2 gibi toto ile gelde BANKO olarak öner görüyüm. Neyse lafı çok uzattık yine. 3 – CANCAHİDEM öncelikli olarak tuttuğum safkan olup rakipleri; 2 – AYVALIKGÜCÜ , 9 – SAPANCALI KIR KIZ , 7 – KURALSIZ ve 6 – KARA ALTIN kuponlarda bulunması gereken isimlerdir. Sürpriz için; 10 – ŞİMŞEKYILDIZI değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR’de yedili oyunlarına start verilecektir. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuya 3 safkan katılacaktır. 1 – UTKUNBABA banko olarak yazılabilecek bir isimdir. Eğer banko yazmaz iseniz hepsini yazmanızı öneririm. Zaten az safkan start alıyor, tehlikeye atmayın. Benim düşüncem UTKUNBABA tek olarak yedili ayağına yazılabilir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Yine 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – ERCANRÜZGARI öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim isimdir. Rakipleri ise; 9 – KOBAT , 7 – HALİME HANIM ve 1 – ÇAYIRÇİMEN kuponlarda bulunmalıdır. Sürpriz için 2 – ÇEŞME FIRTINASI dikkat diyorum.

5. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 6 – FETHİYE ve 9 – KAŞİF arasında birincilik çekişmesi olacaktır. Bu iki safkanın rakipleri ise 7 – ORFİA , 3 – BAŞARILITAY , 10 – HORASANGÜNEŞİ , 2 – DELİDUMRUL ve 8 – CANIM MİRA (14 ile eküri) hata kollayacak isimlerdir. Sürpriz için; 13 – ONUR ve 1 – ALTINOLUK değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan UMUT 2 KOŞUSU ile 3 Yaşlı Arap safkanların KV-6 mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – HARZEMŞAHLI öncelikli olarak yarışı kazanmaya en yakın safkan olup küçük kuponlar da alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip olarak 8 – ZİLLİ yazılabilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde 6 – BAY ÇİFTÇİOĞLU günün ikinci bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

8. KOŞU: Günün son MAIDEN koşusu ALTILI GANYANIN Tabela ayağında ekranlara gelecektir. Bu koşuda ise; Son koşusunu ölçü almadığım 4 – GÜNALIMTAY öncelikli olarak tuttuğum isimdir. Daha sonra; 9 – NİŞANLI KIZ , 3 – GÖNÜL AVCISI , 5 – HIÇKIRIK ve 11 – SURPERİ değerlendirilmelidir. 

9. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de günü sonlandırmış olacağız. Bu tür mesafelerde güzel yarışlar çıkaran 5 – SPUMADOR öncelikli olarak şans vereceğim isimdir. En ciddi rakipleri ise; 3 – TANZER ve 1 – GHOST OF DARKNESS olacaktır.

26 HAZİRAN 2016 – İZMİR BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 2 – FLY SO FREE // 3 – 4 // 7
 2. AYAK: 3 – CANCAHİDEM // 2 – 9 – 7 – 6 // 10
 3. AYAK: 1 – UTKUNBABA (BANKO)
 4. AYAK: 4 – ERCANRÜZGARI // 9 – 7 – 1 // 2
 5. AYAK: 6 – 9 // 7 – 3 – 10 – 2 – 8 // 13 – 1
 6. AYAK: 1 – HARZEMŞAHLI // 8

26 HAZİRAN 2016 – İZMİR İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – ERCANRÜZGARI // 9 – 7 – 1 // 2
 2. AYAK: 6 – 9 // 7 – 3 – 10 – 2 – 8 // 13 – 1
 3. AYAK: 1 – HARZEMŞAHLI // 8
 4. AYAK: 6 – BAY ÇİFTÇİOĞLU (BANKO)
 5. AYAK: 4 – GÜNALIMTAY // 9 – 3 – 5 – 11
 6. AYAK: 5 – SPUMADOR // 3 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.