26 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI (90. GAZİ KOŞUSU)

İSTANBUL 26 HAZİRAN 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

PAZAR günü gündüz yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMUNDA 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Adeta İSTANBUL’un en zevkli programı olacağından da şüphemiz yoktur. Çünkü 8 koşunun tamamı da önemli yarışları ekranlara taşıyacaktır. Günün önemli yarışları; “BAYAN BİNİCİ DOSTLUK KOŞUSU” , “KÜHEYLAN KOŞUSU” , “ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU” , “NENEHATUN KOŞUSU” , “İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSU” , “GAZİ KOŞUSU (90.)” , “ANAFARTALAR KOŞUSU” ve “ALİ RIZA BEY KOŞUSU”  ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda ardı ardına heyecanlı koşulara yer verilecektir. 26 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: Günün ilk yarışı İSTANBUL’da “BAYAN BİNİCİ DOSTLUK KOŞUSU” olacaktır. Bu koşuya 4 ve Yukarı İngiliz safkanları katılacaktır. 2 – DEKOR öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın bir isim olup en ciddi rakibi 3 – CRASSUS olacaktır. Sürpriz için; 1 – GAZİ EVRENOS ve 5 – ORKİNOS değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların KV-6 mücadelesi ile “KÜHEYLAN KOŞUSU” ekranlara gelecektir. Bu koşu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda 2 – EMMİ (4 ile eküri) alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip olarak; 6 – ALTUĞHAN ve 8 – YARALI KURT değerlendirilmelidir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da altılı ganyan oyunu 4 ve Yukarı İngiliz safkanların AÇIK GR-2 yarışı olan “ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU” ile başlayacaktır. 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; SELİM KAYA ve HALİS KARATAŞ bindikleri safkanlar EKÜRİ olarak start alacaktır. 9 – TATVAN İNCİSİ binicisi Selim KAYA (11 – WILLPOWER ile eküri, binicisi “Halis KARATAŞ”) ile koşuyu rahat bir şekilde ekürisinin de yardımıyla kazanacağını düşünüyorum. Ama ilk ayak korkusu bu iki usta birinciliği aralarında anlaşmazlık durumuna düşürürlerse (her ne kadar eküri de olsalar birinci olarak potoya girmek hırs işidir…) İŞTE O ZAMAN Özcan YILDIRIM kendisini gösterir… NASIL mı ? 2 – BİCİ BİCİ hayde bre pehlivan diyerek meydanı boş mu buldunuz derse şaşırmayın…

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin AÇIK GR-2 mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda Beşli Ganyan oyununa start verilecektir. Bu yarışta günün bir diğer önemli yarışı olan “NENEHATUN KOŞUSU” ekranlara gelecektir. 1 – CRAZY ISLAND (15 ile eküri) öncelik tanıyacağım isimdir. Son koşusunda yapmış olduğu derece ile buradaki rakiplerine diş geçirebileceğini düşünüyorum. Rakip yazmak isteyenler olursa 4 – GÖZDE GELİN muhakkak değerlendirmenizi öneririm. Bu pist ve mesafede CRAZY ISLAND’a en yakın derece ile bitiren GÖZDE GELİN etkili jokeyi M. KAYA ile hata affetmez. Sonraki şans verilmesi gereken isimler ise; 14 – TENERIFE SONG , 9 – MOMENTERO , 13 – RUMBA , 3 – GÖLALAN ve 6 – LIFETIME değerlendirilmelidir. Sürpriz için; 8 – MI BOMBON ve 2 – FASHITIVE dikkat diyelim.

5. KOŞU: İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSU” 2100 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. Koşuda 4 Yaşlı Arap safkanların AÇIK GR-1 mücadelesini izleyeceğiz. 1 – BUDAKHAN (10 ve 14 ile eküri) ve 13 – TORAMAN (16 ile eküri) öncelikli olarak koşuyu kazanmalarını beklediğim isimlerdir. En ciddi rakipleri 12 – SERHANTAY olacaktır. Sürpriz için; 11 – SEMEND ve 4 – HALİÇ değerlendirilebilir.

90-Gazi-Kosusu-Anket-Sonucu

90-Gazi-Kosusu-Anket-Sonucu

6. KOŞU: Sizler sitemizde bir ANKET oyladınız ve sonucu aşağıdaki gibi çıktı. Tamamen sizin seçiminiz doğrultusunda yapılan bu ANKETE GÖRE “90. GAZİ KOŞUSU” için 14 – TEMSİL sitemizin BANKOSU olarak yayınlanmayı hak etti. En başında söylemiştik. Bu ANKETE katılımınızdan dolayı TEŞEKKÜR EDERİZ. Bu koşuda biz BANKO bir safkan önermek yerine sizlerden gelen BANKO’yu sunmayı tercihledik… Sıralama aşağıdadır ve biz sözümüzde durarak 14 – TEMSİL isimli safkanı günün bankosu olarak ilan ediyoruz. Dilerseniz Ankete göre rakip yazabilirsiniz. Anket sonuçları hemen yan taraftadır. Burada 60 oyla birinciliğe uzanması beklenen TEMSİL – AKIN SÖZEN ile sizlerin seçmiş olduğu BANKO’dur ve ciddi rakipleri olarak WOLF PRINCE – HALİS KARATAŞ ve GRAYSTORM – AHMET ÇELİK gözükmektedir. Dilerseniz bu isimleri ekleyebilirsiniz kuponunuza… Ama sizlerden gelen bu oylama sonucunu en başında dediğimiz gibi BİRİNCİ çıkan safkanı BANKO olarak www.altilim.net Sitesi adına sizlere sunacağız demiştik ve yaptık…

7. KOŞU: ANAFARTALAR KOŞUSU” ile 3 Yaşlı İngiliz safkanların AÇIK GR-3 mücadelesini izleyeceğiz. 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 14 – THE WORLD IS YOURS etkili jokeyi AHMET ÇELİK ile günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

8. KOŞU: Bu güzel İSTANBUL programının sonuna gelirken yine önemli bir yarış ile VELİEFENDİ’de günü sonlandırıyoruz. “ALİ RIZA BEY KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı Arap safkanların AÇIK GR-2 mücadelesini izleyeceğiz. Koşunun tam bir karakolluk olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Ama ön plana çıkan isimler 3 – CANKARDEŞLER , 5 – KARAÜZÜM ve 4 – GÜMBÜRGÜMBÜR mecburen yazılması gereken safkanlardır. Uzun aradan sonra piste çıkacak olan 6 – MOUHEEB ve G. Kocakaya eşliğinde start alan 7 – TANATAR geniş kuponlar da bulunması gereken safkanlardır.

26 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 9 – TATVAN İNCİSİ // 2

2. AYAK: 1 – CRAZY ISLAND // 4 // 14 – 9 – 13 – 3 – 6 // 8 – 2

3. AYAK: 1 – 13 // 12 // 11 – 4

4. AYAK: 14 – TEMSİL (Altilim.Net TAKİPÇİLERİNİN BANKOSUDUR)

5. AYAK: 14 – THE WORLD IS YOURS (BANKO)

6. AYAK: 3 – 5 – 4 // 6 – 7 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.