26 EKİM 2018 – BURSA ALTILISI

26 EKİM 2018 CUMA günün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 8 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir… ALTILI GANYAN oyunu saat 15:00’da, 3. Koşu ile başlayacaktır.

26 Ekim 2018 (26.10.2018) 57. Yarış gününde gerçekleştirilecek 8 koşulu Bursa at yarışı tahminlerimiz şöyledir.

Hava Durumu:Az Bulutlu
Sıcaklık:9 °C
Nem:65 %
Çim:Çok Ağır 6,4
Kum:Nemli
Açıklama:Bursa Mahalli Komiserler Kurulu Kararı ile Çim Pist Koşuları Kum Piste Alınmıştır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi mücadelesi ile BURSA’da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 8 – LUXOR GIRL uygun grupta birinciliğe en yakın safkandır… 

4. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında, BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı olan ŞARTLI-5/Dişi koşuda; 3 Yaşlı 10 İngiliz atı start alacaktır. 1800 metrelik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 10 – FEVERAN yine hafif kilo avantajı ile bu defa fotoyu önde geçmeye en müsait safkan… Lakin güçlü rakipleri; 4 – ADİOS , 2 – PRINCESS BALOV ve 8 – MASSANDRA‘yı kuponlara ekleyip rahat bir koşu seyredilebilir. 

5. KOŞU: GEMLİK KOŞUSU KISA VADE-7 yarış ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak mücadeleye; 3 ve Yukarı 10 İngiliz atı katılacaktır. 5 – KHOR KALBA , 2 – THE LAST LEGEND , 1 – RAY OF SUNSHINE , 3 – GÖLCÜKLÜ ve 4 – JETTAY başlıca çalışmalarımızda öne çıkan isimler oldular… Sürpriz arayanlar ise; Son yarışını kazanan, formda safkan 9 – ÖMER COPPER gözardı etmesin.

6. KOŞU: ARIBURNU KOŞUSU KISA VADE-8 mücadele ile 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Aynı zaman da ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startının verileceği bu yarışta; 2 – EL PATRON ve 1 – INTO bu grubun her ne kadar üzerinde gözüken safkanları olsalar da 6 – HASKAYA‘nın en ciddi takipçileri konumunda olduğunun altını çizmeden geçmeyelim. Hatta olur da sürpriz arayan çıkarsa formunu beğendiğimiz 5 – EMEKYEMEZ‘i yazabilir. Her safkanın günü vardır, iyi hazırlandığı koşular vardır veya hazır olmadan girdiği mücadeleler vardır. Bunların hiçbirinden yarışsever haberdar olmaz, olamaz… Hiç kimse INTO’nun veya EL PATRON’un eksik koşacağını garanti veremez. Bizler burada size şablon yansıtırken acabaları düşünüp, hazırlıyoruz. Tamamen şans… Kimisi kuponuna başka bir yerde tek atar gelir burada bizim yazdığımız rakipleri, sürprizleri değerlendirir kazanır. Kimisi buraya bir sürü at yazar, favori gelir. Diğer ayaklarda tek attıkları yerde kuponları yırtabilirler. Diyeceğimiz şu ki; Kendi kurgunuza ne yakın geliyorsa onu değerlendirin. Amacımız sizlere ALTILI KUPONU vermek değil, bazıları o şekilde algılayıp şablonların altına fiyat yaz diye bas bas bağırıyorlar. Adı üstünde “ŞABLON” buna fiyatı sen vereceksin, biz değil. Alternatif tekleri değerlendirebilirsin, rakipli değerlendirebilirsin. Tamamen size sunulan esnek şablonlar. Ama sizlerin oluşturup bize atacağı tahminler elbette ki yatırılabilir şekilde ki kuponlar olmalıdır. Onları da zaten aşağıdan paylaşarak bizlere ulaştırıyorsunuz. Orada da bir kaç şeye dikkat ediniz, mail adresleri ve yazılan rakamlarda okunaklılık… Açık açık 1. Ayak: 1-2-3 gibi okunaklı olsun, insanlar anlayabilsin. Israrla 123 diye bitişik yazıp gelişigüzel tahmin atanlar var… Bu şekilde atacaksanız hiç atmayın kendinizi yoruyorsunuz. Burada anlaşılır bir şekilde paylaşım yapmayanların tahminleri yayınlanmaz. Hiç bir şey bilmiyorsan, eski tahminlerin altından yazılan kuponları incele. Sizlerden Gelen Tahminler bölümüne kim nasıl ne şekilde yollamış tahminini incele ve ona göre at…

7. KOŞU: Programın bir diğer MAIDEN/Dişi koşusuyla tabela ayağı’nın başlangıç startı verilecektir. 2 Yaşlı 12 İngiliz atının 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki zorlu sınavında; Geçen ki yarışında başarılı bir performans sergileyen 2 – ATEŞGEÇİRMEZ günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1300 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16/DHÖ yarış ise günün son ayağını oluşturacaktır. 6 – EFE YÜREK (13 ile eküri) , 5 – REŞİTBEY , 10 – EMMİ , 2 – CANYOLDAŞ ve 7 – KIZGINÖFKE‘yi yazıp, programı sonlandırmış olalım.

 26 EKİM 2018 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1. AYAK:  8 – LUXOR GIRL (BANKO)

 2. AYAK:  10 – 4 – 2 – 8

 3. AYAK:  5 – 2 – 1 – 3 – 4 // 9 

 4. AYAK:  2 – 1 // 6 – 5

 5. AYAK:  2 – ATEŞGEÇİRMEZ (BANKO)

 6. AYAK:  6 – 5 – 10 – 2 – 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.