26 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 18:30'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

26 Ekim ÇARŞAMBA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 3. Koşu'da; "TARZAN KOŞUSU" , 4. Koşu'da; "GOLD GUARD KOŞUSU" , 5. Koşu'da; "İSTANBUL VALİ KUPASI KOŞUSU" , 6. Koşu'da; "BASRİ ÇİFKURT KOŞUSU" , 7. Koşu'da; "CEVDET SÜMER KOŞUSU" olacaktır. 26 Ekim 2016 (26.10.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile İSTANBUL'da 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan koşuda; 4 – TOUCHDOWN ve 3 – LUSINGA ikilisinin kazanmasını bekliyorum.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan bu yarışta; 4 – AZMİ REİS burada tek bırakılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): TARZAN KOŞUSU ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı Arapların KV-7 mücadelesi ile gerçekleştirilecek bu koşuda; 9 – ALEMİN KRALI ve 3 – PARPALİ ikilisini öncelikli olarak kuponlara yazmakta fayda var diye düşünüyorum. Daha sonra rakip arayanlar ise; 5 – GÜRGÜR BABA , 1 – AĞAKAFKASLI ve 2 – ÖZYEL'i değerlendirmeye alabilirler.

4. KOŞU: GOLD GUARD KOŞUSU günün bir diğer önemli yarışı olarak ekranlara gelecektir. Aynı zamanda ŞARTLI-1 mücadele olan bu koşuda; Onbir, 2 Yaşlı İngiliz safkanı birincilik için mücadele vereceklerdir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 6 – TRUSTABLE , 8 – JAMAIS SEULE , 11 – WORRIOR ZEYNA ve 3 – EDERLEZI yazarak geçmeye çalışabileceğimiz bir koşu…

5. KOŞU: İSTANBUL VALİ KUPASI KOŞUSU ise 4 ve Yukarı Arapların AÇIK GR-3 mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 2400 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek bu önemli yarışta; 2 – ENDEREFE başta olmak üzere 8 – GÖZYAŞI GECESİ ve 5 – KURTÇABEY kuponlara ayrımsız yazılmalıdır.

6. KOŞU: BASRİ ÇİFKURT KOŞUSU'na 3 ve Yukarı İngiliz atları katılacaktır. 2200 mt.'lik çim pistte yapılacak olan KV-8 mücadelede; Bu pist ve mesafelerde etkili yarışları ile 1.05'e koşmasını beklediğim 4 – RYAN AREL uyumlu jokeyiyle günün ilk bankosu olarak önereceğim safkandır.

7. KOŞU: CEVDET SÜMER KOŞUSU günün son önemli yarışı olarak 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 3 ve Yukarı İngilizlerin katılımı ile gerçekleştirilecek olan KV-21 mücadelede; 2 – VICTORY RHYTHM ve 5 – ASLANAĞZI öncelikli olarak küçük kuponlarda bulundurmakta fayda var… 6 – SPORTING ve 7 – FINY hata kollayacak isimler olup, tatlı ganyanlar ile karşımıza çıkabilecek sürprizler diyelim…

8. KOŞU: VELİEFENDİ Hipodromunda heyecanlı yarışları geride bırakarak günün son ayağı olan bu koşuya geldiğimizde ise; 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. 2100 mt.'lik çim pistte yapılacak olan yarışta; 2 – CRAZY ISLAND günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

26 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 9 – 3 // 5 – 1 – 2

2. AYAK: 6 – 8 – 11 – 3

3. AYAK: 2 – ENDEREFE // 8 – 5

4. AYAK: 4 – RYAN AREL (BANKO)

5. AYAK: 2 – 5 // 6 – 7

6. AYAK: 2 – CRAZY ISLAND (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.