Loading...

26 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

26 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

26 Aralık 2015 CUMARTESİ BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. Zor bir BURSA Programı ile tahminlerimizde verebileceğimizin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Elbette ilk atlar ile kupon yapılabilir ama geniş oynayanlar için verdiğimiz sıra önemlidir. Kendi bütçenize uygun şekilde eksiltme veya ekleme yapabilirsiniz. ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 – KALAYCIKAYA , 2 – EKİNER , 1 – ARSIZ , 4 – ÖZDORUK ve 5 – YALÇINIM bu ayak için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 4 – RAZİYE ANA , 1 – BAHATHER , 3 – ANKARDAN , 6 – BEZMİ ALEM , 2 – PERFORM , 9 – İRLANDA KARTALI başta olmak üzere, 10 – DUTY STRIKER , 8 – EL MİRADOR ve 5 – TEMEL TAŞI süprize imza atabilirler.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı ARAPLAR ŞARTLI-4 olan bu koşuyu HEPSİ diyerek geçiyorum. Eğer HEPSİ yazamayan yarışseverlerimiz var ise; 6 – SABIRLICAN , 4 – ÇELİKPENÇE , 5 – DORABEY , 3 – CERRAH yazarak geçebilirler, riskli ama gelebilmesi muhtemel ilk dört at… Ben bu ayakta süpriz aradığım için HEPSİ diyorum.

5. KOŞU: 3 – DİLEKGÜLÜ ve 6 – BRITISH SIANG (7 ile ekürü) arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. Geniş kuponlarda; 1 – DELİ MAVİ ve 4 – BİR UMUT rakip olarak eklenebilir.

6. KOŞU: 1 – AĞACEMAL günün bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 1 – ITS TIME TO SEA ve 2 – SONIC BOOM arasında mücadele olacağını düşünüyorum. Hafif kilosu ile devreye 8 – GÖZÜM KALDI girebilir.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz