26 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 26 Ağustos 2016 CUMA günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA gece yarışlarında İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. 26 AĞUSTOS İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte yapılacak olan bu koşuda; 3 – CAMPS BAY ve 7 – OĞLUM CEM (1 ile eküri) ön planda tuttuğum safkanlardır. 10 – TINAS FIRTINASI ve 4 – CAN DADAŞ rakip olabilecek isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili Ganyan ve Yeidli Pleasenin başlayacağı bu koşuda ise; 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-5 mücadele ekranlara gelecektir. Uyumlu jokeyi M. ÇİÇEK ile bir kez daha kazanmasını beklediğim 2 – PRECIOUS JEWEL burada banko olarak bırakılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR'de ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 11 – VEGOOL bu pistteki en iyi dereceye sahip olan safkan olduğu için öncelikli olarak onu yazmayı tercihledim. Tabiki güvenip tek atmak biraz zor… Hemen ardına 2 – KUĞU GÜZELİ , 3 – ŞİMŞEKYILDIZI ve 9 – SEHER VAKTİ ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. Sürpriz için; 4 – GÜLDEMİRKIZ ve 6 – GÖNÜL AVCISI (5 ile eküri) değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 6 – PRINCELY , 5 – PAYASLI , 4 – KAMALI ve 8 – NERI VALIANT kazanmasını beklediğim isimlerdir. Sürpriz için; 11 – MIGHTY RIVER dikkat diyelim…

5. KOŞU4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi ile İZMİR'de DÖRTLÜ GANYAN ayağına start verilecektir. 1 – SOPHISTICATED , 14 – ASNAWAND ve 8 – NURSENA yeterli olacaktır. 

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesinde ise; 5 – EL FUEGO artık veda etmesi gereken bir safkan olup altilim.net sitemizinde günün ilk bankosu olarak önerisidir..

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 yarışı ile TABELA AYAĞI ekranlara gelecektir. 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; Formunu koruyan ve ağır kilosuna rağmen yinede birinciliğin en güçlü adayı olarak gördüğüm 2 – SELÇUKOĞLU günün bir diğer bankosu olarak önereceğim. Dileyen yanına tuttuğu isimleri de ekleyebilir.

8. KOŞU: 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan ŞATIŞ koşusunda aman diyim dikkat edin, satışa gelmeyelim… 4 Yaşlı Arap safkanların start aldığı bu koşuda; 91 günlük aradan sonra grubun en yüksek handikap puanına sahip olan 7 – FİSKAYA GÜZELİ (normalde olsa önermem o kadar aradan sonra çime çıkıyor birde… ama satış koşusu olunca en yüksek handikaptan başlıyorum yazmaya…) , 12 – GÖKBURCU , 8 – GÜLERCE , 1 – AĞACEMAL ve 2 – ESMER EFE yeterli olacaktır. Dilerseniz bu ayağı banko yazmak isteyenler AĞACEMAL'i değerlendirebilirler… 

26 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 11 – 2 – 3 – 9 // 4 – 6
  2. AYAK: 6 – 5 – 4 – 8 // 11
  3. AYAK: 1 – 14 – 8
  4. AYAK: 5 – EL FUEGO (BANKO)
  5. AYAK: 2 – SELÇUKOĞLU (BANKO)
  6. AYAK: 7 – 12 – 8 – 1 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.