25 Temmuz 2020 Cumartesi günü akşam koşuları İzmir‘de devam ediyor. 8 koşuluk yarış programında altılı ganyan 3.koşu ile birlikte saat 19:00’da ekranlara gelecek.

3.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Altılı ganyanın başlangıç ayağında Mustafa Çiçek ile daha önce 2 start alan ve son koşusunda oldukça beğenilen (5)TURGUTLU EFESİ artık maidena veda etmek için hazır görünüyor. Riskli de olsa tek başlangıcı yapmak istiyorum. (5)TURGUTLU EFESİ geçilmez.

4.KOŞU

(12)KAPIDAĞ kazanmasını bekliyorum. 245 gün aranın ardından pistlere dönecek (8)SİNYOR sürpriz safkanım. Uzun mesafede daha iyi koşabileceğine inandığım (11)HİRA ve boş kilosuyla (13)KAMERTAY yarışın önemli safkanları olur. Formsuz dönem geçirse de son olarak (7)UĞURSEL‘i ekliyorum.

5.KOŞU

(4)GRAY WOLF ve (6)DÖKERLİZ arasında geçmesini beklediğim mücadelede eksik koşmalar halinde uzun arasına rağmen (5)ATİBA devreye girebilir. (8)DEMİRRIFKI son startında göz doldurmuştu. (10)SPRING BREAK ve (7)POWER BY FIRE sıralamamı belirleyen isimlerdir.

6.KOŞU

89.500 TL ödüllü İzmir Jandarma Koşusu’nda güzel bir yarış bizleri bekliyor. Kumda müthiş işler yapan (1)ROMEO bugün Mustafa Çiçek idaresinde çim pistte de ilk sırada kollamak istediğim isimdir. Rakibi piste daha uygun (3)ALTEPE ve (2)YOLLARAZ olur. Son olarak da (4)ESER‘i eklemek istiyorum.

7.KOŞU

BİCİ BİCİ, VERNAZZA, LASTING MEMORY gibi çok güçlü isimlerle babadan kardeş olan (4)LUNA PIENA yarış hayatına birincilikle başlamış olsa da sonradan beklentileri karşılayamadı. Ama kan bağı yalan söylemez, bugün beğendiğim jokey Mustafa Çiçek idaresinde tekrar şans vereceğim isimdir. Rakip olarak her geçen gün daha iyi koşan ve sonunda kazanmasını bilen (5)SUMATRA isimli tayı görüyorum. Eksik koşması halinde de (7)RIVEIRA devreye girer.

8.KOŞU

Kapanış ayağında (6)MARMARABEYİ ve (5)HOVARDA yazacağım.

25 TEMMUZ 2020 İZMİR ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU(5)TURGUTLU EFESİ
2.AYAK – 4.KOŞU12-8-11-13-7
3.AYAK – 5.KOŞU4-6-5-8-10-7
4.AYAK – 6.KOŞU1-3-2-4
5.AYAK – 7.KOŞU4-5-7
6.AYAK – 8.KOŞU6-5

 

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.