25 ŞUBAT 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

Salı günü, ilk yarış yeri olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 8 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 25 Şubat 2020 Adana at yarışı oyunu 3. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır.

Adana’da 24. Yarış gününde gerçekleştirilecek 8 koşulu program için sizlere hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Saatler 15:30’u gösterdiğinde YEŞİLOBA Hipodromu’nda Altılı Ganyan oyununun ilk başlangıç startı verilecektir. 4 ve Yukarı İngilizlerin bir araya geleceği ve 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 koşuda; 3 – BORDO MAVİ ve 4 – VICTOR WOLLES ikilisi burada eşit şans tanınması gereken isimler olarak çalışmalarımız neticesinde sizlere önereceğimiz safkanlardır.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın MAIDEN/Dişi koşusu ise Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1500 metrelik kum pistte seyredeceğimiz zorlu sınavda; Uyumlu pilotu ile bir kez daha start alacak olan 8 – SULTANIM bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz safkan konumundadır.

 5. KOŞU 4 Yaşlı 9 Arap atın start alacağı ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak koşuda; 1900 metrelik son yarışında 2.16.18’lik derece yaparak pistten birincilikle ayrılan 5 – SUKAYA‘nın koruduğu formuyla bir kez daha fotoyu önde geçmeye en müsait isim olduğunu düşünüyoruz… Eksik koşması halinde ise 2 – TAŞERON ve 3 – ATILGAN KURUŞ (1 ve 9 ile eküri) hata kollayacak diğer şanslılar olup, geniş oyunlarda değerlendirilebilirler.

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin A-3 yarışıyla beraber Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – CONTENDER , 3 – FIRE OF WORLD (6 ile eküri) ve 4 – GRANDE AQUILA‘yı yazarak bu ayağı riske atmamanızı öneririz.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı ŞARTLI-3 koşusu ile Altılı’nın tabela ayağı’nı seyredeceğiz. 1300 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; 1 – BECERİKLİHAN , 2 – DOCTOR HOUSE , 3 – MANDELİNO , 5 – PALAWAN ve 6 – SHUTKA kurgularda eşit şans tanınması taraftarıyız… Her ne kadar BECERİKLİHAN handikap puanı ile grubun üzerinde gözükse de bazen koşu içerisinde yaşanan olumsuzluklar sebebiyle diğer şanslı safkanlar fotoya uzanabiliyorlar… Bu tarz riskli gördüğümüz mücadelelerde tek atmamaya gayret gösteriyoruz. Tabi ki banko verdiğimiz koşularda, tamamen risksiz sayılmaz… Ama bir veya iki bankolu oyun kurgulayabilmek için, en güvenilen ayaklarda tek attığımızı belirtmek isteriz. Bu demek olmuyor ki kesin gelir… Böyle bir ihtimalin olduğunu söylüyoruz. Hiçkimse at yarışında kesin gelecek atı bilip, söyleyemeyez. Söyleyenler varsada o kişilere itibar etmemeniz gerektiğini belirtelim… At koşarsa veya jokey koşuyu iyi okursa sorun yok. Ama at aksilik yapar veya jokey aceleci davranırsa o zaman çarşı karışır… Bunlarda önceden bilinecek bir durum değildir. Yarış başlama startı verildikten sonra belli olur… O yüzden her daim öncelik kendi tuttuğunuz safkanlar olsun… Biz her ne kadar çalışıp, inceleyip buraya birşeyler karalıyorsak tamamen gelebileceği ihtimali yüksek olan safkanları veya gözlerden kaçan isimleri önplana çıkarmak adına kurguluyoruz. Sizin aklınıza yatar veya yatmaz, değerlendirip değerlendirmemekte tamamen özgür olduğunu söylememiz gerekmiyor heralde… Çünkü; Burada altılı tahminleri paylaşılırken herhangi bir ücret yada aidat adı altında para toplanmıyor. Burası yıllardır ücretsiz bir şekilde hizmet veren bir platform ve öylede devam ediyor. Bazıları gelip gidip, akıldan yoksunlukla yazılan yorumlarının onaylanacaklarını sanıyorlar… İki çift laf edelim onlarada, beğenmiyorsan takip etmeyeceksin. Takip ediyorsan, çamur atmayacaksın. Neticede parası tatlı olanların bu oyundan uzak durması gerektiğini her defasında söylüyoruz. Genelde para kaybının yüksek olduğu bu oyunda maalesef akıl kaybı yaşayanlarında olduğunu sitemize olumsuz şekilde yorum yazanlardan anlayabiliyoruz.

 8. KOŞU Adana Altılı Ganyan programın da yer alan bir diğer MAIDEN/Dişi yarışıyla birlikte programın kapanış startı verilecektir. 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın katılacağı 1500 metrelik kum pist çekişmesinde; 1400’ü 1.32’lik derece ile tamamlayan 10 – PINKY PIE günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önereceğiz.

 

25 ŞUBAT 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – 4
  2. AYAK: 8 – SULTANIM (BANKO)
  3. AYAK: 5 – SUKAYA // 2 – 3
  4. AYAK: 1 – 3 – 4
  5. AYAK: 1 – 2 – 3 – 5 – 6
  6. AYAK: 10 – PINKY PIE (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.