25 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 25 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. koşu ile saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağı biraz sıkıntılı uzun bir süre MAIDEN’da kalan ve çıkarken UZAK ARA fark atarak gelen 3 – ŞEHZADE METEHAN bakalım yine aynı performansını yineleyebilecek mi… MAIDEN koşuların da ŞEHZADE METEHAN’ı sürekli arkasında bırakan 1 – VOLDEMORT elbetteki ondan önce MAIDEN’a veda edip güzel koşular sergilemeye başlamıştı. Takıldığı tek nokta BABİ isimli safkan oldu, bir türlü onu geçemedi koşularında… Yani VOLDEMORT burada ŞEHZADE METEHAN’a üstünlük sağlayabilir tıpkı MAIDEN koşularında onu arkasında bıraktığı gibi… Birde bültenlerin please ismi 4 – KANATORYA her ne kadar tutmasam da ilk defa UZUN’a gidecek olan bir isim ve M. KAYA gibi etkili bir jokey ile start alması avantaj sağlayabilir. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – FİNAL TRY , 8 – YEŞEY , 2 – BUNGEE JUMPER ve 7 – SARI MUSTAFAM altılının birinci ayağına yazılması gereken isimler olarak görüyorum. Tuttuğunuz veya takip ettiğiniz başka isimler var ise muhakkak ihmal etmeyiniz. Bizler sadece kurgu oluşturmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

3. KOŞU: 4 – GEÇİLMEZ , 5 – MONDİNİN OĞLU ve 7 – ZAMAN YOLCUSU çalışmalarında başarılı görülen safkanlar olarak ön plana çıkıyorlar. Daha sonra; Ağır kilodan etkilenmez ise 1 – KAŞİF ve ara sıra ters yarışlar çıkaran 10 – ŞAHBEY kuponlara yazılabilir.

4. KOŞU:MAIDEN koşu olan bu yarışta bütün şartların lehine olmasını avantaj olarak kullanabilirse 7 – IMMIGRANT ilk MAIDEN’a veda edecek isimdir. İstenilen tempoyu tutturamazsa; 2 – CALIFORNIA DREAM ve 3 – CEMALETTİN BEY devreye girecek safkanlar olur.

5. KOŞU: 5 – MARİSSA günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 6 – CHASTE küçük kuponlarda tek bırakılabilir. Süprizcilere önerim ise 7 – CLARIS uzun bir aradan sonra yarışlara dönmüş bulunmaktadır. Koştuğu gruplar da ağır rakiplerine nazaran tabelalar da yer tutabilmiş bir isim olan CLARIS bu koşuda süprize imza atabilir.

7. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele olan altılının son ayağı için önerilerim; 6 – LOVE ME TENDER , 9 – VICTORY RHYTHM , 7 – NURİ BEY ve galoplarını bir türlü yarışlarına yansıtamayan 2 – CLEAN BLOOD bu sefer farklı bir sonuç ile koşudan ayrılabilir.

 

25 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 8 – 2 – 7
  2. AYAK: 4 – 5 – 7 // 1 – 10
  3. AYAK: 7 – IMMIGRANT // 2 – 3
  4. AYAK: 5 – MARİSSA (BANKO)
  5. AYAK: 6 – CHASTE // 7
  6. AYAK: 6 – 9 – 7 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.