25 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

25 Ocak Cumartesi (25.01.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

25 OCAK 2020 İSTANBUL 8. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 3 Yaşlı 9 İngiliz atının start alacağı HANDİKAP-15 mücadele ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 1 – TEEN SPIRIT , 4 – GIGANTES , 5 – ATICI BEY , 2 – SAETTA , 7 – GRIM ve 6 – LAST IMPACT burada eşit şans verilmesini önereceğimiz isimlerdir.

 3. KOŞU : 4 Yaşlı 12 Arap safkanın bir araya geleceği MAIDEN/SATIŞ/DHÖW koşusuyla birlikte Beşli Ganyan oyununun ilk ayağını seyredeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 3 – MİHRİBANKAYA (9 ve 10 ile eküri) , 8 – AYGÖNÜL ve 1 – DOĞANALP kazanması en muhtemel isimler olarak gözükmektedirler.

 4. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların katılacağı 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-21/DHÖW yarışı ise Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startını oluşturmaktadır. Koşularını beğendiğimiz ve takibimizde olan 7 – KARAGÜL BEYİ‘ni günün ilk bankosu olarak kuponlara öneriyoruz.

 5. KOŞU 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 4 ve Yukarı 8 Arap safkanın bir araya geleceği bu zorlu sınavda; 6 – GONCA SULTAN ve 7 – MAĞRURKIZ ikilisi burada yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15/Dişi koşusu ise Altılı Ganyan’ın tabela ayağını oluşturmaktadır. 2100 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Sürekli tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başaran 7 – GREEN VALLEY bu defa fotoyu önde geçmeye en müsait safkan olarak öne çıkmaktadır.

 7. KOŞU Günün kapanış ayağını oluşturan, program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/SATIŞ/DHÖW mücadelesinde; 4 Yaşlı 13 Arap safkanın 1200 metrelik kum pist çekişmesini izleyeceğiz. 2 – GÖKÇETEPE , 3 – KARABAHÇELİ , 6 – UÇANBEYİN OĞLU ve 10 – GÜVENİLİRSULTAN birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda öne çıkardığımız isimlerdir. İlk defa start alacak olan 5 – KULŞERİF ve 8 – ABUNDİA ise sürpriz için değerlendirilebilecek diğer şanslılardır.

25 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 4 – 5 – 2 – 7 – 6
  2. AYAK: 3 – 8 – 1
  3. AYAK: 7 – KARAGÜL BEYİ (BANKO)
  4. AYAK: 6 – 7
  5. AYAK: 7 – GREEN VALLEY (BANKO)
  6. AYAK: 2 – 3 – 6 – 10 // 5 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.