25 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

11. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 25 OCAK 2019 (25.01.2019) CUMA günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların start alacağı ŞARTLI-3/DHÖ/Dişi mücadele ile ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; Son yarışında 2.21.45’lik derecesiyle tabelanın dördüncü basamağında yer alan 6 – ALLEGRA bu defa daha rahat gireceği mücadelede, uygun rakiplerinin yanında alternatif tek önerimizdir. Rakip ekleyerek geniş oyun yapacaklar ise; 2 – GÜLTEN ANA , 10 – SEBAHAT ve 3 – MAHPERVERKIZ (11 ile eküri) değerlendirebilirler.

 2. KOŞU 4 Yaşlı 10 Arap atının MAIDEN/DHÖW yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – AŞANBEY , 4 – CEMAL BABA , 8 – ÖZER BEYİM ve uyumlu binicisiyle 7 – OĞLUM AZAD’a kuponlarda yer verilmesi taraftarıyız… Sürpriz düşünenler 9 – TEKFORD PLUS , 5 – CENGİZEFE ve 2 – BABA HAYRİ‘yi gözardı etmesinler diyelim…

 3. KOŞU HÜSEYİN ÖZSAKALLI KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi mücadelesinde; 4 ve Yukarı 7 İngiliz safkanı katılacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak günün önemli yarışında; 2 – BADEGÜL , 4 – PRINCESS DI ve 5 – SALAMIS gerek galop olsun gerek koşuları olsun birbirlerine denk güçte gördüğümüz safkanlar oldukları için ayrımsız bir şekilde kuponlarda şans verilmesini öneririz.

 4. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların KISA VADE-6/DHT/Dişi koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Sevdiği pist ve mesafede 5 – PATRONİÇE günün bankosu olarak sizlere sunacağımız safkandır. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan HANDİKAP-14 koşuda; 3 Yaşlı 8 İngiliz atı start alacaktır. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; Üst üste HANDİKAP-14 yarış kazanan 1 – HAVE A NICE TRIP kilo problemi yaşamaz ise fotoyu önde geçmeye en yakın safkandır… En ciddi rakibi her yarış ardında ikincilikle pistten ayrılan 2 – STEEL CLAW olacağını düşünüyoruz. Sürpriz için; 6 – DEMİRALP , 7 – POWER BY FIRE ve 8 – BIG FARRIER geniş oyunlarda değerlendirilebilir.

 6. KOŞU 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecek günün son ayağında ise; 5 ve Yukarı 10 Arap atının katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW çekişme için start verilecektir. 5 – CATCH MONEY güzel bir yarış çıkaracağını düşünerekten kuponlara banko olarak sunuyoruz. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

25 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 6 – ALLEGRA // 2 – 10 – 3
  2. AYAK: 1 – 4 – 8 // 9 – 5 – 2
  3. AYAK: 2 – 4 – 5
  4. AYAK: 5 – PATRONİÇE (BANKO)
  5. AYAK: 1 – HAVE A NICE TRIP // 2 // 6 – 7 – 8
  6. AYAK: 5 – CATCH MONEY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.