25 Ocak 2018 Perşembe gecesi ekranlara gelen CHELMSFORD CITY (İngiltere) Altılı Tahminimiz yine başarılı bir şekilde şablonda sizlere sunduğumuz gibi kazandırmayı başarmıştır.

Hem 7’Li Ganyan Hem 6’Lı Ganyan TUTTU…

YERLİ yarışlara nazaran daha çok beğendiğimiz YURTDIŞI yarışlarında başarı oranımız daha yüksektir. Sizlerde taktir edersiniz ki daha temiz koşular izliyoruz. 

Yine sizlere iyi ikramiyeleri küçük kuponlar ile sunan altilim.net ailesi YARIŞSEVER DOSTU bir site olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Bizler burada verilen emeklerin hiç olmasından yana değiliz. Her zaman savunduğumuz BİRLİKTİR, BERABERLİKTİR… Bu sitenin asıl amacı sizlerin bir arada AT YARIŞI KURGULAMASIDIR… Sitemizi dışarıda takip edenler bazen çekimser davranarak sohbete bile katılmayı gözardı ediyorlar. Halbuki buradaki sohbet ekranımızda YARIŞSEVERLER çalışmalar yaparak bir sonraki güne hazırlık için bir araya geliyorlar. Yarışları değerlendiriyor ve takip atlarını belirtiyorlar. Bu ortama kayıt olmak zor değil, lakin uygunsuz davranacak kişilerde girecektir onları siz görmeden biz hallediyoruz… Site sizin bu site başka yerler ile kıyaslanmaz. Şu olur çekemeyenler var tabiki. Ne yapalım kendileri kaybederler. 

25 OCAK 2018 CHELMSFORD CITY AT YARIŞI TAHMİN KURGUMUZ şu şekildeydi;

1. KOŞU: 11 – 7 – 4 

2. KOŞU: 5 // 7 // 3 – 6

3. KOŞU: 1 – 3 – 4

4. KOŞU: 5 – 6

5. KOŞU: 9 – 7 – 1 // 6

6. KOŞU: 6 TEK

7. KOŞU: 1 // 2 – 3 // 4

25 OCAK 2018 – CHELMSFORD CITY ALTILISI

7’li Ganyan 3.320,67 ₺ vermiştir..

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.