25 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

25 OCAK 2016 PAZARTESİ BURSA Yarışları 7 Koşulu bir program. Yedili Ganyan 1. Koşu ile saat: 13:30’da başlarken, ALTILI Ganyan oyunu 2. koşu ile saat: 14:00’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): 1 – TORAMAN (6 ile ekürü) ve 2 – YURTTAY arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 1 – RENGÜL , 6 – KOŞUCU , 4 – BESSEY ve 5 – DOLUDİZGİN (3 ile ekürü) Altılının başlangıç ayağına yeterlidir. Bu dört safkan ayrımsız bir şekilde kuponlar da bulunmalıdır. 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi olan altılının ikinci ayağını oluşturan bu koşuda sıralamam; 10 – THE LAST LEGEND ilk at olmak üzere, 1 – ARCHMAN (2 ile ekürü) , 9 – TARRAGONA ve 3 – BABAORHAN ile bu ayak geçilebilir.

4. KOŞU: Bursada bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan 7 – KÜLÜNK SULTAN (5 ile ekürü) ekürü avantajını iyi kullanarak potoya rahat bir şekilde girebilir. Daha sonra yazılabilecek isimler ise; 1 – BALBALLI , 2 – DOMINANT’S SON ve 4 – GALLOPING WISDAM önerebileceğim safkanlardır.

5. KOŞU: 4 – WOW SO NICE günün bankosu olacaktır. Benim çok sevdiğim ve hoşuma giden takip atımdır. Kafayı alması yeterli olacaktır. Sadece çıkışı düzgün yaptırsınlar gerisini o halleder…

6. KOŞU: Binicisi ile “on koşuda dört kere birinci olan” 5 – BLITZKRIEG yine birinciliğin en güçlü adaylarından gözüküyor. Daha sonra; 2 – MELIORA , 3 – WHITESOX , 1 – KRALİÇE BALKES ve 4 – MISSY FRANKLIN kuponlarda bulunmalıdır.

7. KOŞU: Bir diğer MAIDEN koşu olan altılının son ayağında sıralamam şu şekilde olacaktır; 4 – DENİZBEY koşunun en şanslı isimlerden olup bana göre yarın MAIDEN’a veda etmesi gereken bir safkan. 9 – TOUCH THE WOLF en ciddi rakibi olacaktır.

 

25 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 6 – 4 – 5
  2. AYAK: 10 – THE LAST LEGEND // 1 – 9 – 3
  3. AYAK: 7 – KÜLÜNK SULTAN // 1 – 2 – 4
  4. AYAK: 4 – WOW SO NICE (BANKO)
  5. AYAK: 5 – 2 – 3 – 1 – 4
  6. AYAK: 4 – DENİZBEY // 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.