25 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

25 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

25 NİSAN 2016 PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Hafta başı ikinci program (gece yarışları) olarak 25 Nisan Adana at yarışı tahminleri ile sizlere kurgumuzu sunmaya devam edeceğiz. Yedi koşudan oluşan hayli zor bir yarış programı diyebilirim. Adana’da süpriz isimlerin çok geldiğinin farkındayız. Kurgularımız da hep pencerelerden kaybettiğimiz yarışlar oluyor. Çok enterasandır ki bizlerin bulmuş olduğu süpriz isimlerin dışında kalan süpriz at nedense hep bizlerin pencere bıraktığımız yerlere denk geliyor. Artık pencereleri örtmemiz mi gerekiyor yoksa bizlerin gözünden kaçan bir şeyler mi var bilemiyorum. Ama her yarış yorumlarımızdan sonra değerlendirmeler yaparak o güne ait gelen atları inceliyoruz ve bir sonraki tahminimizde gözden kaçan ufak tefek ayrıntıları dikkate alıyoruz. Siz değerli yarışseverlerimize en küçük kurgu halinde sunduğumuz şablonları değerlendirirken kendi atlarınızı ekleme imkanını da verdiğimizi unutmayın. Burası bir ücretsiz tahmin veya yorum sitesi olarak görebilirsiniz. Elimizden gelen çaba ile sizlere her gün aksatmadan programlara yorumlar ve tahminler sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu şekilde de devam etmeye çalışacağız. Bizleri başka siteler ile karıştırmamanızı öneririz. Sizlerden bir beklenti içerisinde olmadan burada tahminleri sunuyoruz, değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Adana’da sizlere bol şans diliyor ve yorumlarıma geçiyorum….

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 Yamak mücadelesi ile yedili ganyan oyununa start verilecektir. Burada dikkatimi çeken isim 7 – RUKİYE SULTAN oldu. Yaklaşık bir 156 günlük aradan sonra sahalara dönmüş durumda. Ara vermesi belki lehine belki aleyhine olacaktır onu koşu başlayınca görebiliriz. Ama dediğim gibi önceden de takip ettiğim bir isim olup, bu koşuda yine ara vermiş olmasına rağmen ilk isim olarak önerimdir. Rakipleri ise; 2 – HAYAL PERİSİ ve 1 – ÇAKIRCELEP olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 mt.’lik 4 Yaşlı Arapların Handikap-15/DHÖW koşusuyla ADANA’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – ONNUMARA isimli safkan son iki koşusuna anlam verememiş olsam da burada kazanmaya yakın gördüğüm ilk safkandır. Rakibi önceki yarışında geçildiği 5 – VİCDANSIZ ve son koşularında gelişme kaydeden 4 – SİNGAPORE PRENSİ yazılarak sağlama alınabilir. Süprizi ise 2 – DİRANŞAN yapmaya çalışacaktır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi 1900 mt.’lik Çim pistte gerçekleştirilecektir. 4 – HULUSİBEY ve 1 – AZAT KUŞU öncelik verdiğim safkanlardır. Bu iki safkana ciddi rakip olacağını düşündüğüm isim ise; 6 – DELİ MEKUŞ yazmadan geçmeyelim. 10 – ZEMZEMKIZI ve 15 – DORUKEFE süprizcilere önerimdir.

4. KOŞU: 3 – SECRET SON günün ilk bankosu olarak ADANA’da önerimdir.

5. KOŞU: Galobunda 36’a 24 Rahat yapan bir safkanı yakalamışken tek atmamak yazık olur. Adana’da ikinci banko olarak 1 – DARK MAGIC öneriyorum.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlere mahsus MAIDEN mücadelede; 8 – MISTER LOBA LOBA ve 10 – YAKATORI birlikte şans tanınması gerekilen iki isimdir. 6 – GECE KUŞU ve 12 – JOLI COUER rakipleri olarak kuponlara yazılabilecek diğer safkanlardır.

7. KOŞU: Son koşusunda jokey değişikliğinden dolayı etkilendiğini düşündüğüm 11 – JAMAICA GIRL uzun süre birlikte yarış içerisinde yer aldığı jokeyiyle buluştuğu için yine ilk atım olarak değerlendirmeye alıyorum. Daha sonra; 14 – OLIMPIC HERO ve 13 – SLAYER SCREAM ciddi rakipleri olarak gözüküyor. 

 

25 NİSAN 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – ONNUMARA // 5 – 4 // 2
  2. AYAK: 4 – 1 // 6 // 10 – 15
  3. AYAK: 3 – SECRET SON (BANKO)
  4. AYAK: 1 – DARK MAGIC (BANKO)
  5. AYAK: 8 – 10 // 6 – 12
  6. AYAK: 11 – 14 – 13
 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER