25 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

25 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 25 MAYIS 2016 Çarşamba AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Çarşamba günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 6. Koşu’da “UTKU DOĞDU” koşusu ekranlara gelecektir. Bu önemli koşuya 3 Yaşlı İngilizlerden 9 safkan katılacaktır. Bakalım hangisi potoya uzanacak izleyip göreceğiz… 25 Mayıs İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU:  4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-2 koşusu ile İSTANBUL’da ilk üçlü ganyan oyunu başlayacaktır. Bu pist ve mesafedeki derecelerini beğendiğim 1 – GÖZDAĞI ve 3 – ÖZBAYHAN koşuda önde tuttuğum safkanlardır. Rakipleri ise; Koşunun favorisi konumunda olan 4 – SOYLU GÜZEL (8 ile eküri) ve 7 – MUCİT kuponlarda yer verilebilecek şanslı isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda yedili ganyan oyunu için koştuğu iki yarışında da başarılı bir performans sergileyen 3 – ALPİKE etkili jokeyi ile tekrar start alıyor, günün bankosu olarak kuponlara yazılabilir. Özellikle dikkatimi çeken ise 1000 mt.’lik galobunu 1.08 gibi harika bir dereceyle bitirmiş olması banko olarak yazmaya yetiyor, artıyor bile…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Veliefendi Hipodromunda ALTILI GANYAN oyunun heyecanının başlayacağı koşuya geldiğimiz de ise İSTANBUL’da 1400 mt.’lik koşusunda KECHICHE ile birincilik mücadelesine girerek yanlış anımsamıyorsam boyun farkı ile yarışı ikinci olarak tamamlayan 6 – FINY bu koşuda alternatif banko olarak önerimdir. Rakip olarak ise sizlere; 3 – LABEZERIN ve 2 – MADEMOISELLE yazılabilir.

4. KOŞU: 6 – ALBURAK KIZI koşunun kazanmaya en yakın ismi. Rakipleri ise; 2 – PAMUK NİNE , 9 – TAHİRE ve 3 – DOST ELİ değerlendirilebilir. Sürpriz olarak 11 – TEMİZKAAN yazılabilir.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-1 mücadelesi ilk defa start alacak olan 9 safkan yarış hayatlarına bakalım nasıl başlayacaklar… Bu koşuda 5 – MANTICORE ve 3 – CHAMP LION ne kadar ön plana çıksalar da 2 – CAHARKALA ve 8 – PHUKET yarışta birinciliğe ortak olmaya çalışacak diğer şanslı isimlerdir.

6. KOŞU: Bu önemli koşuda; Son 2 koşusunu da rahat bir şekilde kazanan 5 – TOMS günün bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 mt.’lik çim pistte Handikap-15 mücadelesi ile altılı ganyanın tabela ayağına start verilecektir. Bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan 8 – CANT TOUCH THIS son iki koşusunda bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu koşuda hafif kilo avantajını kullanarak potoya uzanmasını bekliyorum. Lakin tek çekindiğim nokta ise henüz MAIDEN’dan çıkamamış olmasıdır. Bu yüzden rakiplerinin onu rahat bırakmayacağını düşünüyorum. 4 – PROFESSOR , 2 – LİRA LİRA ve 1 – BIG VALENCIA geniş kuponlar da yer almalıdır. Sürpriz için 5 – WINTER GALLOP değerlendirilebilir.

8. KOŞU: İstanbul’da günün son koşusunda; 3 – GÜZELKAYA ve 10 – ELANİLİM arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. Rakip olarak; 4 – AĞRI KESİCİ , 1 – CANDOSTUM ve 2 – SENCERHAN yazılmalıdır.

 

25 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 6 – FINY // 3 – 2

2. AYAK: 6 – ALBURAK KIZI // 2 – 9 – 3 // 11

3. AYAK: 5 – 3 // 2 – 8

4. AYAK: 5 – TOMS (BANKO)

5. AYAK: 8 – CANT TOUCH THIS // 4 – 2 – 1 // 5

6. AYAK: 3 – 10 // 4 – 1 – 2

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz