25 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 25 MART 2016 Cuma günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Genel hatlarıyla program diğerlerine göre biraz daha iyi sayılır. İyiden kasıtta hani çok fazla süprize açık koşuları görememiş olmamdır. 25 Mart Cuma İzmir at yarışı tahminlerimiz ile sizlere yine en sade haliyle sunabildiğimiz şablonu hazırladık. Dileriz bütün takipçilerimizin ve yarışseverlerimizin kazançlı olarak günü kapatmasıdır. Altılı ganyan oyununda az tutturdun çok tutturdun sözleri yerine günü zararsız kapattım, eğlencenin tadına vardım diyebilmek önemlidir. Hiç bir zaman büyük kuponları önermediğimiz gibi yarışseverleri de bu konuda her daim uyarıyoruz. Tarafımızdan sunulan şablonlar her zaman BANKO’lu olarak sizlere verilir. Bizlerin çıkarmış olduğu safkanlar sizlere yardım amaçlı olarak sunulur. Sizler bu kurguları kendinize göre değerlendirerek at yarışı oyununuzu hazırlamanız daha doğru olur. Biz hiç kimseden tüyo almıyoruz veya tanıdık bir at sahibi eş, dost yok… Tamamen önceki koşuları inceliyoruz, çalışmalara bakıyoruz ve sizlere gelebilecek safkanları tahminimizde öneriyoruz. Bizleri bazıları maalesef kıskanıyor. Onlar çok iyi kendilerini biliyorlar ki biz yarışseverin cebine göz dikmiyoruz. Onlara bunu her daim duruşumuz ile gösteriyoruz. Bundan rahatsız oldukları için bizlerin her fırsatta açığını yakalamaya çalışıyorlar. Ama kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşüyorlar. Bu oyunu yarışseverlere para karşılığı satmaya çalışan zihniyetler her zaman kaybetmeye mahkum olacaklardır. Neyse herkesin kendi bileceği bir iş, bizler ufakta olsa takipçilerimizi uyarmak istedik. Bakalım 25 Mart 2016 Cuma günü İzmir Şirinyer Hipodromunda nasıl bir yarış programı bizleri bekliyor. Tahminlerimize geçebiliriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Araplar Handikap-16 mücadelesinde 7 – GÜZELYÜZ ve 2 – DOĞU PINARI ilk öne çıkan safkanlar olarak görünüyor. Daha sonra bu iki safkana rakip olarak; 4 – DAYI DAYI ve 10 – CANIM MİRA rakiplerinin hatalarını affedeceklerini sanmam. Süpriz ise; 11 – TOROS KAPLANI ve 1 – MURATEFE‘den gelebilir.

2. KOŞU: Beşli ganyanın başlangıç ayağı olan MAIDEN mücadele’de 11 – VIVA LA VIDA banko olarak önermek istiyorum. Sanırım mesafenin biraz daha uzaması lehine olacaktır. Son koşusunu beğendiğim için de banko olarak sizlere sunuyorum.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar Şartlı-4 koşusu için önerebileceğim iki isim bulunmaktadır. Bunlar; 2 – BÜREBEY ve 3 – AKKURT kuponlarınızda olmazsa olmaz isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-7 mücadelesi “BERGAMA KOŞUSU” ile ekranlara gelecektir. Burada 3 – ŞEHZADE METEHAN önceki yarışında da kazandığı jokeyiyle beraber piste çıkıyor. Kendisine yaklaşıp, çok az farkla ikinciliği elde eden 5 – KANATORYA ciddi rakibi olacaktır düşüncesindeyim. 

5. KOŞU: 2 – SEVİMLİGÜZEL banko ve ilk at vermekten ben yoruldum ama o bir türlü şeytanın bacağını kırıpta birinci gelemedi. Şimdi Halis Karataş’a teslim etmişler. Bakalım Halis bey’de getiremezse SEVİMLİGÜZEL’i daha da gelmez heralde. Evet kilosunun farkındayım ama ben son defa da olsa banko olarak sizlere önermek istiyorum. Bakalım bu defa bizleri kırmayıp potoda birinciliğe teşrif edecekler mi?

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-3 olan bu koşuda; 1 – DYMAXION , 2 – GRADE BOY , 4 – SABO BEY ve 5 – CONEY ISLAND arasında geçecek bir yarış gibi görüyorum. Bu dört safkanın ayrımsız şekilde kuponlara yazılması gerekir.

 

25 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – 2 // 4 – 10 // 11 – 1
  2. AYAK: 11 – VIVA LA VIDA (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 3
  4. AYAK: 3 – 5
  5. AYAK: 2 – SEVİMLİGÜZEL (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2 – 4 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.