25 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda 9 KOŞULU oyunda İKİ ALTILI GANYAN bizleri bekliyor. 1. ALTILI GANYAN (1. KOŞU) saat: 17:00 ‘da başlarken, YEDİLİ PLEASE (3. KOŞU) saat: 18:00’da ve 2. ALTILI GANYAN (4. KOŞU) ise saat: 18:30’da başlayacaktır. Güzel bir İSTANBUL programını iki altılı da dahil olmak üzere 1. koşudan itibaren değerlendirmeye sunacağız. Sizler için çalıştığımız, dikkatimizi çeken atları aşağıda belirtiyoruz. Herkese bol şanslar dileriz… 

 

1. KOŞU (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): MAIDEN koşuya sıralmam; 7 – MUFASA , 4 – DAYIM BENİM , 11 – ANGEL OF WESTPORT yeterli olacaktır. Not: Özcan Yıldırım hata yapmazsa MUFASA bu gruba fark bile atabilir, ama her ihtimali değerlendirmek lazım, o da bazen favori getirme de sıkıntı yaşayan bir jokey arkadaşımız.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Handikap 15 olan bu koşu “Kayaların Atlarına Özel” ayrılmış bir koşu gibi birşey olmuş. Üç tane ekürü dışında gene bir üç tane atları tek başlarına koşuyor 🙂 Onları da ekürü yapaydınız da yarışsevere kolaylık olaydı fenamı olurdu. 5 – KARPATLI , 2 – DRAMATİK , 4 – AYNURUM , 3 – TUTKUKAYA diyelim burayı geçebilecez mi bakalım.

3. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – SEMADA YILDIZ , 3 – KOÇALİ , 9 – TORNACI , 8 – GEZEGEN ve 5 – KIRKPINAR

4. KOŞU (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – SABRET banko olarak öneriyoruz.

5. KOŞU: 3 – BAVİ REŞ , 2 – ASLANAĞZI , 13 – SECRET PRESS , 8 – TOYGAR

6. KOŞU: 4 – KAFADAR , 1 – ÇEVİKNAZ

7. KOŞU: 3 – RYAN AREL bir diğer bankomuz olacaktır.

8. KOŞU: 11 – GÖLALAN , 12 – MY PARADISE , 6 – IMPULSIVE

9. KOŞU: 17 – MASTERPATRICK , 9 – TORCHY , 6 – SHERE KHAN , 18 – YOLALAN

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.