25 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

“İnanın DİYARBAKIR YARIŞLARINI galoba göre mi at vereceğiz, yoksa jokeye göre mi anlamadım gittim. Biz o kadar çalışıyoruz; verdikleri galopları, yaptıkları koşuları inceliyoruz. Ama ne hikmetse bu doğuda her şey ters gidiyor. Neden hala daha bu Diyarbakır yarışlarına bir düzenlenme getirilmiyor anlamış değilim. Lakin, bizler yine sizler için GELEBİLECEK ATLARIN altlarını çizerek sunuyoruz. Gerisi biraz ŞANSA kalıyor.”

DİYARBAKIR 8 koşulu at yarışı programında. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 12:45, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayalım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – DÜLDÜRBİR , 5 – ROYAL HIGNESS , 6 – MY DESIRE arasında geçecek bir koşu. (GALOPLARINDA En iyi bu üç at)

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) :  5 – İYONE Sürekli ikincilikler de kalmasına rağmen yine de jokeyini değiştirmemişler. Ben burada bu atları geçmesini bekliyorum. Daha önceki koşularında zaten ikinci olmasın rağmen bunları geçmişti. M.A.AKTÜRK biraz AKIN SÖZEN tarzı takılan bir jokey arkadaş. Favori getirme de tereddüt yaşıyor. Sanırım bugün birinciliğe adını yazdıracaktır. Rakip yokken rakip yaratmak sanırım jokey’e güvensizlikten kaynaklanıyor. Küçük kuponlara 5 – İYONE’yi tek öneriyorum. Büyük kupon yapacak arkadaşlar ise; 6 – KAZAN GÜLÜ ve 10 – NAZİFEKAYA’yı öneriyorum. 

4. KOŞU: Galoba göre çıkardığımız atlar sırasıyla (800 mt galop); 10 – I AM SORRY (50’e 26 Rahat) , 13 – DÜZCEBEYİ (51’e 25 Rahat) , 9 – TEKDEMİRLİ (52’e 25 Rahat) , 3 – EASTERN PROMISE (52’e 26 Rahat) bu atların yanı sıra ise 15 – FARUK ve 16 – AIGAI 1000 mt’lik galopları diğerlerine göre güzel. ÖZETLERSEK ŞU ATLAR KUPONLARDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR; 3 – EASTERN PROMISE , 9 – TEKDEMİRLİ , 10 – I AM SORRY , 13 – DÜZCEBEYİ , 15 – FARUK , 16 – AIGAI

5. KOŞU: 7 – ÇAYKAŞI çalışmaları diğer atlara göre daha iyi durumda, kuponlarda muhakkak bulunması gerekiyor. Zaten handikap olarak da bu grubun üzerindeyim diye bağırıyor resmen. Daha sonra; 10 – PEAKPOINT , 6 – SANGRIA , 5 – SPLENDIDO , 3 – INTO STORM (Urfadan geliyor, son galobu kendi jokeyi tarafından yaptırılmış. Belli ki atı da bırakmak istememiş) , 8 – INVINCIBLE benim çalışmalarımda ön plana çıkan atlardır. Tuttuğunuz atlar var ise bu ayağa ekleyin, bana biraz karışabilecek gibi geliyor.

6. KOŞU: 4 – ÇÖLAVI ve 3 – TOMO AĞA iki büyük atın mücadelesi heyecan verecek gibi duruyor. En iyi sprinte kalkan alır götürür, mesafe kısa.

7. KOŞU: 5 – JUST BLUE, M.Ünlü idaresinde beyaz bayrak ayna yapabilecek bir attır. Yarış içerisinde herhangi bir sorun oluşmadığı müddetçe buradaki atlardan çok çok güçlü olduğunu söyleyebilirim. Günün bankosu olarak isterse 1.05’e koşsun, isterse doğudan batıya koşsun bizim tekimizdir.

8. KOŞU: Son ayağa kadar geldik diyelim, herşey güzel gidiyor Devirli 7’li ganyan heyecanı 6’lı tutturma heyecanı bir taraftan… Hop son ayak koşuyor bilmem kaç liralık ganyanlı at 🙂 HOŞGELDİNİZ DİYARBEKİRE diyor birileri ekran arkasından 🙂 Biz de ne yapıyoruz inciğini cinciğini inceleyerek sizlere burada at vermeye çalışacağız. Evet DOĞU YARIŞI – DİYARBAKIR verdiğim tahminler de kalabalık ama zaten ufak oynayarak DOĞU’da At Yarışı tutturmak imkansız hale gelmiş durumda. Valla son ayakta iki ekürü’yü hemen yerleştirmiş REMAZAN KAYA… Remazan abi hatırlı bir abimizdir, çoğu yer de bomba atları gelmiştir ve o atlardan çoğu yarışsever de yatmıştır. Onun için ne diyoruz önce kişileri, sonra atları tanıyalım 🙂 Bu iki ekürü yarın bir gelirse son ayakta bırak DEVİRLİ 7’li Ganyanı almayı tekrar devire kadar yolu var bu işin… Lafı çok uzattık son ayak diye. Artık SÖZÜN ÖZÜNE GELELİM…. Önceliğim bu iki ekürü at olacaktır. Sıralayacak olursak; 13 – 14 (MELİKE HANIM ve GÜLAYCIK ekürü) burada GÜLAYCIK isimli atı S.KAPLAN kendisi çalıştırmış çok güzelde galobu var kafadan atarak yazmıyorum sizlere bu atı. İncelediğim için söylüyorum. Daha sonra kuponunuza şunları da ekleyiniz; 3 – DORUKEFE , 4 – MİNİF REİS , 5 – DALLICALI ve 6 – AYPRENSES ile cümlelerimi sonlandırıyorum…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.