25 HAZİRAN 2016 – ADANA ALTILISI

25 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Cumartesi günü Adana günün ikinci yarış yeri olarak ekranlara gelecektir. Gece yarışlarında 8 koşulu bir ADANA programı ile yarışseverler ALTILI heyecanına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. 25 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ADANA’da BİRİNCİ ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – GOLD WING ve 6 – GOLD SADDLE (2 ve 7 ile eküri) ikilisinden birincilik bekliyorum. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN başlayacaktır. Üst üste kazandığı yarışlar ile formunu koruyan 1 – OLCAYIN OĞLU yedili ayağı için banko olarak önerebileceğim isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ADANA’da ALTILI GANYAN oyunu 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile başlayacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – ICE PRINCESS alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip olarak; 2 – KHAOS MAN ,  1 – LAREN ve 10 – DREAMS TO REALITY değerlendirilebilir. Sürprizi 6 – FLY EAGLE yapabilir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile ADANA’da BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede; Son koşusunu çok rahat kazanan 18 – İZPEK bu defa mesafenin uzamasından etkilenmez ise yarışa ağırlığını koyarak kazanacağını düşünüyorum ve ilk atım olarak sizlere öneriyorum. En ciddi rakibi 7 – ESMER EFE olabilir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Bu koşuda; 4 – GHANA , 6 – JOLI COUER ve 1 – AGRESIF ayrımsız şekilde kuponlara yazılması gereken isimlerdir. 

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu ile İKİNCİ ÜÇLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. 1300 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşunun biraz karışık olduğunu belirtmek isterim. ELAZIĞ’dan ADANA’ya gelen safkanların bulunduğu bu koşuda yazılabilecek isimler 2 – O SES , 1 – BAHARGÜZELİ ve 7 – DOĞANGELİN kuponlara ekleyiniz. Sürprizi ise 6 – PARA BOL yapabilir dikkat diyelim…

7. KOŞU: 4 – TATLIKOTAN günün tabela ayağında alternatif banko olarak değerlendirilmesi uygun gibi duruyor. Fakat son koşusunu bu pistte 1400 mt.’lik mesafede dördüncülük ile tamamlayan 10 – SARAYCAN gözden uzak tutulmamalıdır.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile ADANA’da bir yarış programının daha sonuna geliyoruz. 1800 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – FORT LAUDERDALE , 7 – DAĞTEKİNHAN , 12 – FIRST EMPIRE , 13 – HARD STONE ve 1 – FEYAZAN sıralaması değerlendirilebilir. Biraz fazla at önerdim bu koşuya biliyorum ama pek düz bitecek bir yarış tipi değil gibi. Gelebilecek atları önerdim. Bunların da dışına çıkarsa artık ayıp olur… Küçük kupon yapanlar sıralamamda ki safkanlara göre seçim yapabilirler. Baştan, sona doğru…

25 HAZİRAN 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – ICE PRINCESS // 2 – 1 – 10 // 6
  2. AYAK: 18 – İZPEK // 7
  3. AYAK: 4 – 6 – 1
  4. AYAK: 2 – 1 – 7 – 6
  5. AYAK: 4 – TATLIKOTAN // 10
  6. AYAK: 5 – 7 – 12 – 13 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.