24 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA (24.07.2019) İSTANBUL 43. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul altılı ganyan programının başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-17/DHÖ mücadelesi, 1900 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 4 ve Yukarı 9 Arap atının katılacağı birincilik çekişmesinde; 4 – ÖZDAMAR ve 7 – ŞEHLEVENT ikilisi koşularını incelediğimizde birer adım öne çıkardığımız safkanlar oldular… Rakip arayanlara önerimiz ise; 3 – TUĞBEY , 5 – HİRA , 8 – ACARTÜRK ve son koşusunu aradan sonra piste çıkmasından ötürü ölçü almadığımızı belirterek 9 – MAVİ ATEŞ olacaktır.

4. KOŞU: 2 Yaşlı 10 İngiliz safkanın start alacağı 1300 metrelik kum pistte ki MAIDEN yarış ile VELİEFENDİ’de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – BIG NAME , 2 – EL MESCALERO , 5 – LAST IMPACT ve 9 – FREUDE kuponlara birlikte yazılması taraftarı olduğumuz safkanlardır.

5. KOŞU: AHMET KESEBİR KOŞUSU HANDİKAP-21 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik çim pistte yapılacak yarışta; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı sahaya çıkacaktır… Binicisi formsuz olsa da, safkanın koruduğu forma güvenerek 3 – AFTER FOREVER günün ilk bankosu olarak şablonda öneriyoruz.

6. KOŞU: KOCATEPE KOŞUSU AÇIK G-3 yarışı ise, ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startını oluşturmaktadır. 1400 metrelik çim pist üzerinde seyredeceğimiz günün bir sonraki önemli mücadelesinde; 3 Yaşlı 7 İngiliz safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Grubun kaliteli safkanları olan 6 – KENOBI ve 3 – GHOST PASHA fotoyu önde geçmeye en yakın gördüğümüz isimlerdir.

7. KOŞU: İSTANBUL’da tabela ayağını oluşturan HANDİKAP-16 koşuda; 3 Yaşlı İngilizlerin 1600 metrelik çim pist çekişmesini izleyeceğiz… 3 – ZİMBAT , 4 – CREED BOY ve 6 – BLACK DRAGON kazanması en muhtemel isimler olarak çalışmalarımızda yer almaktadır.

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW yarışıyla birlikte günün son startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 4 – MAVİZAFİR ve 7 – ŞANSLI KAFKAS ikilisi bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir.

24 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 4 – 7 // 3 – 5 – 8 – 9
  2. AYAK: 1 – 2 – 5 – 9
  3. AYAK: 3 – AFTER FOREVER (BANKO)
  4. AYAK: 6 – 3
  5. AYAK: 3 – 4 – 6
  6. AYAK: 4 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.