24 TEMMUZ 2017 – BURSA ALTILISI

24 Temmuz Pazartesi gününün ilk yarış yeri olan BURSA Osmangazi Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 15:00’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

24 Temmuz 2017 Pazartesi BURSA yarışları 8 koşu ile ekranlara gelecek olup, günün önemli mücadelesi; 6. Koşu’da; “DOMANİÇ KOŞUSU olacaktır. 24 Temmuz 2017 (24.07.2017) BURSA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU Bursa Osmangazi Hipodromu’ nda 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN / Dişi koşusu ile günün ilk koşusunun startı verilecektir. 7 İngiliz tayının 1100 mt. ‘lik çim pistte yapacakları mücadelede; 4 – FLASHDANCE (3 ile eküri) burada kazanmasını beklediğimiz isimdir. Rakip 5 – GRECKA değerlendirilebilir.

 2. KOŞU  (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ise YEDİLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1800 mt.’lik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 1 – FRENKLİ RÜZGARI birinciliğin güçlü adayı olup, burada kazanmaya en yakın safkandır. Rakip olarak 2 – GAZELLE EYES ve 4 – RED REBEL değerlendirilebilir.

 3. KOŞU ( ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR. 1300 mt.’lik çim pistte yapılacak HANDİKAP-15 koşuya; 3 Yaşlı 12 İngiliz atı katılacaktır. ALTILI GANYAN’ın ilk ayağını oluşturan bu yarışta; 8 – PRENSES NEHIR alternatif banko olarak tuttuğumuz isimdir. Rakip olarak; 3 – ÇEBERTAY , 4 – JETTAY ve  7 – MISTER RIPLEY geniş kuponlarda değerlendirilebilir. Sürpriz için; 1 – EL GAMBO ve 11 – HERE IN BLUE gözardı etmeyiniz.

 4. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin 1400 mt.’lik kum pistteki HANDİKAP-16 mücadelesi ise BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıcı olacaktır. 3 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın birincilik çekişmesinde bulunacağı bu koşuda; 4 – HILL HEAD kazandığı yarış sonrası yine sitemizin bankosu olarak sizlere önerimizdir.

 5. KOŞU Günün bir diğer MAIDEN yarışında ise; 4 – FIBONACCI (1 ile eküri) ve 8 – TWINKLE arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyoruz. Lakin bu ikilinin eksik koşması halinde ise diğer safkanlarında yarışta söz sahibi olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurup, geniş kuponlarda HEPSİ yazmanızı öneririz.

 6. KOŞU : DOMANİÇ KOŞUSU” AÇIK GR – 3 mücadele ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek 3 Yaşlı 9 Arap Tayı katılacaktır. 9 – SELKUT burada alternatif banko olarak küçük kuponların sığınabileceği liman gibi duruyor… Rakip olarak; 2 – CÖMERT ÇOCUK (5 ile eküri) ve 8 – ROMEO geniş kurgularda bulunması gerekir. Sürpriz için; 7 – NEHİRİNOĞLU dikkat…

 7. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların 1700 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-4 koşusu ile tabela ayağı için start verilecektir. 8 Arap atının start alacağı bu yarışta; 2 – GÖKKURT , 3 – YURTTAY , 6 – YÜCELİR ve 4 – FRİGYALI öncelikli olarak burada tuttuğumuz isimlerdir… Sürpriz için; 1 – GÜNYÜZÜ ve 5 – OĞLUM KAYRA kuponları ters köşe yaptırabilir.

 8. KOŞU (KARMA ELAZIĞ YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)2ooo mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 mücadeleye 3 Yaşlı 5 İngiliz atı katılacaktır. Grubun handikap puanı olarak üstünde olan 5 – EREN EFENDİ kazanmaya bir adım önde olan isimdir. Lakin rakip olan 4 – ARAPAHO‘nun son yarışındaki beğendiğimiz koşusuna istinaden ve orjin olarak bu defa uzun mesafeyi yadırgamayacağını tahmin ettiğimizden dolayı kuponlara yazılmasını önereceğimiz bir diğer şanslı safkandır.

24 TEMMUZ 2017 – BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONU: banko altılı tahmin

  1. AYAK: 8 – PRENSES NEHIR // 3 – 4 – 7 // 1 – 11
  2. AYAK: 4 – HILL HEAD (BANKO)
  3. AYAK: 4 – 8 // HEPSİ
  4. AYAK: 9 – SELKUT // 2 – 8 // 7
  5. AYAK: 2 – 3 – 6 – 4 // 1 – 5
  6. AYAK: 5 – EREN EFENDİ // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.