23 ŞUBAT 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

23 Şubat 2020 Pazartesi günü BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 16. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 24 Şubat 2020 (24.02.2020) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-6 yarışı ile Bursa’da Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – ARKANSAS SOUL ve 5 – OBRADA ikilisi bu pistte başarılı derecelere sahip olan safkanlar olmalarından ötürü kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririz. 

 2. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz safkanın katılacağı HANDİKAP-16 mücadele ile Beşli Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; Korudukları form ile öne çıkardığımız 3 – DI FORCE ve 5 – ÖZYENER küçük kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarı olduğumuz safkanlardır. Sürpriz için 4 – GAUDİ değerlendirilebilir. 

 3. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların start alacağı ŞARTLI-4/DHÖW koşu ise, Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1 – ÇAĞIRAN ve 3 – ÖZÇEVİK arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor. Bu ikilinin eksik koşması halinde ise; 5 – ULUBEYİ hata kollayacak safkan konumundadır. 

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadelesiyle Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Uyumlu pilotuyla, sevdiği pist ve mesafede 1 – SARPERHAN yine birinciliğe adını yazdırmasını beklediğimiz safkandır. 

 5. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-7/Dişi koşusuyla birlikte Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 5 – MODALIGÜÇLÜBEY , 1 – UNKNOWN LOVE ve 3 – KAR TANESİ (KOŞMAZ) çalışmalarımızda kazanması en muhtemel isimler olarak öne çıkmaktadırlar. Rakipleri ise; 4 – MIDHUNTER ve 6 – ULTIMA FORSAN geniş kuponlarda yer alabilir. 

 6. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu ile programın kapanış ayağı ekranlara gelecektir. Bursa’da; BUZLU KIZIM ve VARNA ikilisinin ardından yapmış olduğu üçüncülüğü ile takibe aldığımız 1 – ADALI ÖZLEM‘in bu defa MAIDEN’a veda etme sırası gelmiş gözüküyor. 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız. Biz şablonu ufak tuttuk, sizler de yanlarına tuttuğunuz atları ekleyin diye… 

24 ŞUBAT 2020 – BURSA ALTILI TAHMİNİ

1. AYAK: 1 – 5

2. AYAK: 3 – 5 // 4

3. AYAK: 1 – 3 // 5

4. AYAK: 1 – SARPERHAN (BANKO)

5. AYAK: 5 – 1 // 4 – 6

6. AYAK: 1 – ADALI ÖZLEM (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.