24 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

24. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 24 ŞUBAT 2019 (24.02.2019) PAZAR günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı HANDİKAP-17 mücadele ile İZMİR’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 2 – POWER KING , 3 – NEON KNIGHT ve 6 – GALYALILAR bu ayağın öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimleridir… 4 – DYMAXION , 7 – BABA MERDAN ve 8 – KIRCAALİ geniş oyunlarda ihmal edilmemesi gereken diğer şanslılardır… 

 2. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır… 1600 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 11 safkan birincilik için sahaya çıkacaktır… 5 – IT MAY RAIN , 6 – JÜLİDE , 10 – SARIBEYZA ve 1 – AKBEYAZ AFRODİT kazanması en muhtemel safkanlar olarak çalışmalarımızda çıkardığımız isimlerdir… 

 3. KOŞU : VALİ (İZMİR) KOŞUSU AÇIK G-3/DHT yarışı 1900 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı 5 Arap safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğimiz bu koşuda; Koruduğu formu ile 3 – MEMDUHAĞA‘yı günün bankosu olarak öneriyoruz… 

 4. KOŞU : ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startının verileceği ayağa geldiğimizde ise; OSMAN KAPANİ KOŞUSU KISA VADE-8 mücadeleyi izleyeceğiz… 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde ki çekişmesinde; Kilo avantajı ile bu defa 4 – EL NINO günün bir diğer bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz isimdir. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan FEHMİ SİMSAROĞLU KOŞUSU AÇIK G-3 yarış için start verilecektir… 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın katılacağı 1900 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 2.02.79’luk derecesiyle öne çıkan 7 – SCOUTLEO küçük kurgularda alternatif tek olarak değerlendirilebilir… Eksik koşması halinde ise; 2 – GRAY TAIL , 4 – LEAD SOLDIER ve 1 – ANGEL OF DEATH hata affetmeyecek safkanlar olup, geniş kurgularda ihmal edilmemesi gerekir.

 6. KOŞU CANTATRICE KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi mücadelesi ile günün son ayağı ekranlara gelecektir… 3 Yaşlı 7 İngiliz atının katılacağı 1600 metrelik kum pist yarışında; 1 – INNOVATION yine uygun grupta alternatif tek olarak sığınılabilecek bir diğer kaliteli isimdir… Rakip ise 3 – SAFNUR geniş oyunlarda gözardı edilmemesini önereceğimiz bir diğer safkandır.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

24 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 2 – 3 – 6 // 4 – 7 – 8
  2. AYAK: 5 – 6 – 10 – 1
  3. AYAK: 3 – MEMDUHAĞA (BANKO)
  4. AYAK: 4 – EL NINO (BANKO)
  5. AYAK: 7 – SCOUTLEO // 2 – 4 – 1
  6. AYAK: 1 – INNOVATION // 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.