24 ŞUBAT 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 24 Şubat 2016  Çarşamba günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – KALİNGRAD ve 6 – YİĞİTER uzun mesafe deneyimi olan isimler. Fakat bu mesafede koşulmuş 7 tane veri var elimde 3 yaşlı ingilizlere ait sadece bir defa favori at kazanmış o halde burada sürpriz atlarada yer vermek gerekir o sürpriz atların ilki 12 – KURT EFE daha sonrada 4 – HİDDEN JEWELS, yazmakta yarar görüyorum.

2. KOŞU: 6 – SPORTİNG ilk atım eküri koşma avantajıyla 2 – GASTEMENA (18-KUTİ) öne çıkıyor sürpriz sinyallerinin geldiği bu koşuda daha sonra 13 – ROSE HİLL ve 10 ROYAL STORY’ninde sürpriz şanslarının olduğunu düşünüyorum.

3. KOŞU: Sprint mesafesini iyi ayarladığı takdirde 3 – LİDER AĞA günün bankosu olacaktır. Bu ata rakip olarak jokey dezavantajına rağmen yeterli çalışmalarıyla 2 – ERTUNÇBEY diyorum.

4. KOŞU: Hemen hemen her ilimizde koşup birinciliklere imza atan 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR’ün bu koşuda işi hayli zor öncelikle bu koşuyu geçen yıl kenter kazanan 2 – BUZKAYA ve buzkayayı son koşusunda salise farkıyla geçebilen 3 – GÖKKALE ve son 4 yıldır bu koşuya çeşitli atlarıyla katılan ve hiç kazanamayan C.Çiçek ekürisinin 4 – İLGİLGE’si gayet zevkli geçmesini sandığım bu koşuda benim ilk atım yinede 2 – BUZKAYA olacaktır.

5. KOŞU: Kilo avantajıyla 5 – KIZILHAN ilk atım daha sonra koşunun iki favorisi 2 – BUDAKHAN 1 – KAFADAR öncelikle yazılmalıdır. 6 – DESPOT sürpriz.

6. KOŞU: 2 – MYTHOGENİC’in potayı önde geçmesini bekliyorum en yakın ve sert rakibi 6 – DUKE OF KENT olacaktır bu koşunun sürprizini ise 1 – ATEN’den beklemekteyim.

 

24 ŞUBAT 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 8 – 6 **** 12 – 4

2.AYAK  6 – (2/18) **** 13 – 10

3.AYAK: 3 **** 2

4.AYAK: 2 – 1 – 3 – 4

5.AYAK: 5 – 2 – 1 **** 6

6.AYAK: 2 – 6 **** 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.