24 OCAK 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

24 Ocak 2020 (24.01.2020) Cuma günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 11. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki KISA VADE-6/DHT/Dişi yarışı ile Şirinyer Hipodromu’nda ki günün ilk startıyla Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. Etkili pilotunu ve uygun grubu bulmuş olmasından ötürü 5 – MY SULTAN‘ı günün ilk bankosu olarak önereceğiz.

 2. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4 yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyununun başlangıç mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – BIG DADAŞ daha önceki koşularda üstünlük sağladığı rakiplerinin yanında tekrar birinciliğe uzanabileceğini düşünüyoruz. Eksik koşması halinde ise; 5 – RECO ve 4 – HELLBENT adından söz ettirebilecek diğer şanslılardır.

 3. KOŞU 4 Yaşlı 5 Arap safkanın bir araya geleceği Dörtlü Ganyan’ın başlangıç koşusu’nda ise; 1900 metrelik kum pistte ki zorlu geçmesini beklediğimiz MAIDEN/DHÖW yarışı izleyeceğiz. Çalışmlarımızda 4 – HOVARDA her ne kadar öne çıkan isim olsa da 1 – ATANERHAN‘ı da ekleyerek sağlam bir yarış izlenilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU : HÜSEYİN ÖZSAKALLI KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi yarışında; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının 1200 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Aynı zamanda Üçlü Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. Grubun güçlü safkanı 4 – PRINCESS DI günün bir diğer banko adayı olarak kurgularda değerlendirilmesini öneriyoruz.

 5. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15 mücadelesiyle Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 5 safkanın start alacağı bu koşuda; 2 – WONDERKID (1 ile eküri) ve 3 – ROCKY BOY kazanması en muhtemel ikili olarak gözükmektedir.

 6. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların katılacağı günün son startında ise; 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/DHÖW yarışı seyredeceğiz. Koşularını incelediğimiz; 3 – MANİLYA , 10 – BİCEROĞLU , 5 – ASİ KALP , 1 – EFEBERK ve 8 – GÜNIŞIĞI birlikte kuponlara yazılması gereken safkanlardır.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

24 OCAK 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 5 – MY SULTAN (BANKO)
  2. AYAK: 1 – BIG DADAŞ // 5 – 4
  3. AYAK: 4 – 1
  4. AYAK: 4 – PRINCESS DI (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 3
  6. AYAK: 3 – 10 – 5 – 1 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.